Bu taklit kopartıyor

Bu taklit kopartıyor.10551
  • Giriş : 14.03.2011 / 01:30:00
  • Güncelleme : 04.09.2016 / 03:31:17

Yetenek Sizsiniz Türkiye Sena Doğanay gösterisi ile renk buldu. Yetenek Sizsiniz Türkiye Sena Doğanay gibi bir yeteneği Türkiye'ye tanıttı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Yetenek Sizsiniz Türkiye Sena Doğanay taklit şovu ile reyting rekorları kırıyor. Sezen Aksu'yu bile taklit edebilen bir taklit makinesi Sena Doğanay'ın isminin doğrusu aslında Sefa Doğanay. Ancak internette bir fenomen haline gelen Sefa Doğanay, bazı internet kullanıcıları tarafından "Sena Doğanay" olarak biliniyor.

"Yetenek Sizsiniz Türkiye Sena Doğanay" artık Sefa Doğanay için bir marka oldu. Milyonlarca kişiyi taklitleriyle güldüren Sefa Doğanay, internetin de en çok aranan videoları arasında.

Acun Ilıcalı'nın Turkcell'in sponsorluğunda Show TV'de hazırlayıp sunduğu Türkiye'nin en çok izlenen yarışması Yetenek Sizsiniz, birbirinden yetenekli kişileri yarışmaya dahil ederek izleyicilere hünerlerini sergilemesini sağlıyor.

SEFA DOĞANAY TAKLİTLERİsefa-doganay-taklit-yetenek-sizsiniz-turkiye-yarimasi.jpg

Var mısın Yok musun isimli yarışmasından sonra Yetenek Sizsiniz'i Türkiye'ye getiren Acun Ilıcalı, Sefa Doğanay'ın da taklit konusunda kendisini ülkeye tanıtmasına yardımcı oldu.

Taklit ustası Yavuz Seçkin'in bile hayran kaldığı Sefa Doğanay, yarışmanın jüri üyelerinden de tam not aldı. Ali Taran ve Hülya Avşar'ın takdirle karşıladığı Doğanay, aynı zamanda yarışma birinciliğinin en büyük adayıydı.

Sefa Doğanay, 6 Mart Pazar günkü programda Metin Akpınar, Sezen Aksu, Zeki Müren ve ATV'den hatırladığımız Engin Günaydın'ın oynadığı Burhan Altıntop tiplemesi ile yine ATV'den bildiğimiz Ezel dizisinin Ramiz dayısını taklit etti.

6. yarı finalde de birinci olan Sefa Doğanay, önce ilk 6'ya, sonra da 1. olarak ilk 2'ye girdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*