Yetki Başkan'ın sorumluluk hepimizin!

Yetki Başkan'ın sorumluluk hepimizin!.4913
  • Giriş : 02.05.2006 / 00:00:00

Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, teknik direktör konusunda yetkinin Başkan Nuri Albayrak'a, sorumluğun ise tüm yönetime ait olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Dün İstanbul'da Başkan Nuri Albayrak ve teknik direktör Vahid Halilhodziç arasında yapılan görüşmeden de bir sonuç çıkmaması camiada endişeyi de beraberinde getiriyor.

Başkan Nuri Albayrak ve teknik direktör Vahid Halilhodziç arasında yapılan görüşmeyle ilgili bir açıklama yapan Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, teknik heyet konusunda yönetim kurulunun ikiye bölündüğü ve kopmaların yaşandığı yönünde medyada yer alan haberleri hayretle izlediklerini söyledi. Kafkas, "Yönetim olarak 15 gün önce gerçekleştirdiğimiz toplantıda başkanımız hepimizin tek tek görüşlerini aldı. Bizler de yönetim kurulu olarak Teknik Direktör konusunda yetkiyi başkanımız sayın Nuri Albayrak'a verdik. Sonuç olarak yetki başkanımızda, sorumluluk hepimizdedir." diye konuştu.

Trabzonspor'un önünde en az Fenerbahçe müsabakası kadar önem verdikleri Ankaraspor mücadelesinin olduğunun altını çizen Kafkas, "Şu andaki tek gündemimiz bu maç ve hedefimiz olan UEFA kupasıdır." ifadesini kullandı.

Fenerbahçe karşılaşmasının artık geride kaldığını dile getiren Zeyyat Kafkas, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Almamız gereken dersleri aldık ve artık o maça takılı kalmadan önümüze bakıyoruz. Yönetim kurulumuz Trabzonspor'un yüksek menfaatleri doğrultusunda en doğru adımı, doğru zamanda atacaktır. Bunun tüm camiamız tarafından bilinmesini istiyoruz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious