Yılbaşı cinayetinde 3 gözaltı

  • Giriş : 11.01.2007 / 00:00:00

Taksim'de yılbaşı gecesi Adem Doğan isimli üniversiteli gencin, maganda kurşunu sonucu ölümü ile sonuçlanan olayla ilgili üç kişinin gözaltına alındığı öğrenildi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Taksim'de yılbaşı gecesi Adem Doğan (20) isimli üniversiteli gencin, maganda kurşunu sonucu ölümü ile sonuçlanan olayla ilgili üç kişinin gözaltına alındığı öğrenildi. Şahısların emniyetteki sorgusu devam ederken, İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'ın ise konuyla ilgili basın açıklaması yapması bekleniyor.

Taksim'de yılbaşı kutlamaları sırasında nerden geldiği belli olmayan bir kurşunla başından yaralanan Adem Doğan isimli üniversite öğrencisi kaldırıldığı Taksim İlk Yardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaşam mücadelesini kaybetmişti. Olay sonrası yapılan araştırmalarda Doğan'ın başına isabet eden merminin boş kovanına ulaşılamamış ve şüpheliler hakkında da bir sonuç elde edilememişti. Konuyla ilgili araştırmalarını yoğunlaştıran İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, olayın şüphelisi 3 kişiyi göz altına aldı. Şahısların emniyetteki sorguları devam ediyor.

Konuyla ilgili olarak İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'ın Emniyet Müdürlüğü'nde bir basın toplantısı yapması bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious