" />

Yılbaşı mesajları 2015

Yılbaşı mesajları 2015.26909
  • Giriş : 01.01.2014 / 07:34:00
  • Güncelleme : 31.12.2014 / 11:25:18

Yılbaşı geldi çattı. Yarın gece bir seneyi daha bitirip, yeni bir seneye yelken açacağız. İşte detaylar...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Sonuçlar millipiyango.gov.tr adresinde yayınlanıyor.


Bu arada yeni yıl mesajlarını da Haber Aktüel'den alabilirsiniz...

YILBAŞI MESAJLARI

»Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum… Dün rüya yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin… YENİ YILIN KUTLU OLSUN..!!..

»Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

»Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

»Yeni yılda umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar…

»Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

»Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar dostum!

»İste sonunda buldum! Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir, yeni yıl mesajını; Mutlu Yıllar!

»Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2015 numaralı hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle… Mutlu yıllar…

YENI YILDA; Hayati tutabilmek, Sevgiyi kaçirmamak, Keske dememek için düslerini ikiyle çarp bu kez… Ve onlari gerçeklestirecek zamani ayir kendine… MUTLU YILLAR!!

2014 yili acilarimizla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2015 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yasaminda güzel yillar, mutlu yarinlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yilin sana ve tüm sevdiklerine saglik, mutluluk, nese, basari, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yillar!!

Bembeyaz yagan kar, ne yasanmissa yasansin örter geçmisin hatalarini… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir baslangiç… Yeni yilin tüm insanliga ve ülkemize baris, mutluluk getirmesi dilegiyle yeni yilinizi kutlarim. Her sey gönlünüzce olsun!

2014 yili öyle bir yil olsun ki, 2015 yilinin tüm olumsuzluklarini bize unuttutabilsin.. Isteklerimizin gerçeklesecegi bir yil dilegiyle..

Yeni bir yila girerken sevgi ve baris diliyorum. Savaslarin, acilarin ve felaketlerin, geçip giden koca bir yil gibi geride kalmasi umuduyla.. Nice Yillara!

Kardesligin dogdugu, sevgilerin birlestigi, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yillara!

2015 yilinda da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavusman dilegimle. Iyi ve saglikli seneler!

Yeni yil bizlere kutlu olsun.. Yeni yil sizlere de kutlu olsun.. Saglik, basari ve mutluluk dolu olsun..

Yeni yilda, her seyin gönlünüzce olmasini diler, tüm beklentilerinizin gerçeklesmesini temenni ederim. Mutlu yillar…

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*