Yılbaşında polislere lokum

  • Giriş : 01.01.2007 / 00:00:00

Emniyet Genel Müdür Vekili Altındaş, çevik kuvvet polisini ziyaret etti

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Emniyet Genel Müdür Vekili Necati Altıntaş, Kızılay Güvenpark'ta görev yapan çevik kuvvet ekibi ile Esat ve Anafartalar Polis merkezlerini ziyaret etti.
Altıntaş, yılbaşı dolasıyla Güvenpark'ta görev yapan Çevik Kuvvet polislerini ziyaret etti. Altıntaş, ekipte görevli bütün polislerle konuştu ve tokalaştı. Görevli polislere lokum ikram edildi. Altıntaş, Kızılay'da yılbaşı kutlaması yapacak olan vatandaşlarla bir süre sohbet etti ve polisin çalışmalarını nasıl bulduklarını sordu.

Altıntaş, daha sonra Esat ve Anafartalar Polis merkezlerini ziyaret etti. Altıntaş, polis olarak vatandaşın emrinde olduklarını söyledi. Altındaş, 2006 yılından 2007 yılına girilirken kendilerine ulaşmış olumsuz bir durumun bulunmadığını söyledi.

Altıntaş, 2007 yılına huzurlu girildiğini ve huzurlu devam etmesi temennisinde bulundu. Altıntaş, Türkiye genelinde polisin vatandaşın huzur ve güven içerisinde yeni yıla girmesi içini çalıştığına işaret eden Altındaş, -18 derece olana illerde polislerin görev yaptığını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious