Yıldıray, 10 numarayı istemedi

Yıldıray, 10 numarayı istemedi.9325
  • Giriş : 09.08.2006 / 00:00:00

Yıldıray Baştürk, Marcelinho'nun 10 numaralı formasını istemedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Milli futbolcu, takımın çok iyi bir noktada olduğunu da vurguladı.
Yıldıray, Bild gazetesine yaptığı açıklamada, 5 hafta boyunca sıkı bir şekilde çalıştığını ve övülmesinin hoşuna gittiğini, ancak kendisini baskı altına sokmadığını belirterek, ''Hertha'da bugüne kadar hep önemli rol oynadım ve oynamaya devam edeceğim. Şuna eminim, takım olarak bugüne kadar hiç olmadığımız kadar iyiyiz'' dedi.

Takımdan ayrılarak Trabzonspor'a giden Marcelinho'yu aramadığını, takımdaki rolünün aynı kaldığını ifade eden Yıldıray, diğer bazı oyuncular için şimdi kendilerini ispatlama fırsatı doğduğunu kaydetti. Marcelinho'nun taşıdığı 10 numarayı da istemediğini, kendi taşıdığı 7 numaranın kendisine 2 yıl boyunca uğur getirdiğini belirten Yıldıray, yeni sezonun sonuna kadar takımda kalacağını, daha sonrasını bilmediğini ifade etti.

Profesyonel Futbol için çok iyi bir yaşta olduğunu kaydeden Yıldıray, bir unvan için oynamak istediğini, her zaman bunun için mücadele ettiğini, ancak bugüne kadar böyle fırsatları kıl payı kaçırdığını söyledi.

Yıldıray, takımda yeni yüzlerin olduğunu, hiç kimsenin şampiyonluk için kendilerini hesaba katmadığını, ancak sürpriz yapabilecek durumda olduklarını sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious