Yıldıray transfer iddialarına soğuk

  • Giriş : 17.01.2007 / 00:00:00

İzmir'de Galatasaray ile Hertha BSC Berlin arasında yapılan özel maçın ardından Alman ekibinin milli oyuncusu Yıldıray Baştürk, transfer iddiaları için çekinceli konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yıldıray Baştürk, Türkiye'den bazı takımların kendisine transfer önerisinde bulunduklarını belirterek, "Bu önerileri düşünüp karar vereceğim. Ama şu anda Türkiye'ye gelme ihtimalim düşük" dedi.

Hertha BSC Berlin Teknik Direktörü ve Galatasaray'ın eski futbolcularından Falco Götz de, karşılaşmadan sonra yaptığı açıklamada, Yıldıray'ın, takımda kalmasından yana olduğunu söyledi. Daha önce formasını giydiği Galatasaray'ı çok sevdiğini vurgulayan Götz, maça ilişkin yaptığı değerlendirmede, "Hakettiğimiz bir galibiyet aldık. Sonuçta bir hazırlık maçıydı. Galatasaray da iyi oynadı. İkinci yarıda başarılı olacaklardır" dedi.

Götz, 2 futbolcusunun saha içinde yumruklaşmasına ilişkin yaptığı değerlendirmede de, "Futbolcularım kamp döneminde kafa olarak da yoruldu. Sevindirici olan maçtan sonra 2 futbolcumun kucaklaşıp birbirinden özür dilemesidir" diye konuştu.

Galatasaray Teknik Direktörü Eric Gerets ise karşılaşmanın ardından herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious