Yıldıray'a destek mesajları yağıyor

Yıldıray'a destek mesajları yağıyor.11593
  • Giriş : 23.08.2008 / 09:59:00

Stuttgart'ta forma giyen Yıldıray Baştürk'e türk taraftarlardan ilginç destek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Almanya 1. Futbol Ligi (Bundesliga) ekiplerinden Stuttgart'ta forma giyen ve son milli maç kadrosuna da çağrılmayan Yıldıray Baştürk'e, internet üzerinden ulaşan Avrupalı Türkler'den destek mesajları yağmaya devam ediyor.

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası öncesi Fatih Terim tarafından Milli Takım kadrosundan çıkartılan ve son Şili maçı kadrosuna da çağrılmayan Yıldıray Baştürk'e, www.bastuerk.de adlı site aracılığıyla ulaşan Avrupalı Türkler'den destek mesayları yağmaya devam ediyor. Milli oyuncuya gönderilen iletiler arasında, "Terim senin kıymetini bilmiyor ve sana haksızlık ediyor", "Sen milli formayı, futbolunla hakediyorsun", "Takımın başında Fatih Terim de olsa, lütfen formanı bırakma", "Türk milletinin sana ihtiyacı var", "Seni çok seviyoruz, yeniden milli takımda görmek istiyoruz" yorumları dikkat çekiyor.

Yıldıray Baştürk'e saç şekli konusunda fikirler vermeyi de ihmal etmeyen site ziyaretçileri, Türk televizyonlarının Avrupa yayını için çekilen ve milli oyuncunun da rol aldığı reklam filmine de destek verdiler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*