Yıldırım Demirören'den birlik mesajı

Yıldırım Demirören'den birlik mesajı.10623
  • Giriş : 01.03.2009 / 11:31:00

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, camianın kucaklaşması zamanı olduğunu, herkese kollarını sevgiyle açtıklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Yıldırım Demirören, Beşiktaş Dergisi'nin Mart ayı sayısındaki yazısında öncelikle açılışı yapılan Fulya Süleyman Seba Kompleksi'ne değinerek, ''Sizlere verdiği en önemli sözünü yerine getirmiş bir başkan olmanın mutluluğu ve öğüncü içindeyim'' ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ın adeta kader çizgisini değiştirecek Fulya Süleyman Seba Kompleksi'nin açılışını, adına ve Beşiktaş'a yakışır bir törenle gerçekleştirdiklerini anlatan Demirören, şöyle devam etti:

''Yoğun diplomasi trafiği içinde bize zaman ayırarak açılışımızı şereflendiren ve Beşiktaş'a olan sevgisini bir kez daha gösteren Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül'e her zaman minnet ve şükran dolu olacağız. Adını taşıyan dev yatırımın açılışına katılarak, camianın birlik ve beraberliğinin en güzel örneğini veren Onursal Başkanımız Sayın Süleyman Seba'ya da buradan bir kez daha teşekkür ediyor, kendisinin nice sağlıklı yıllarda Beşiktaşımız'ın sembolü olmasını diliyorum.''

''Büyük bir olgunluk içinde gerçekleştirdiğimiz 2008 Yılı İdari ve Mali Kongremiz de, camiamıza olan inancımı bir kat daha artırdı'' diyen Demirören, sözlerini şöyle tamamladı:

''Kongrede ifade ettiğim gibi çalışan ve üreten insanların hata yapabileceği mantığından hareketle, her türlü yapıcı eleştiriden ders çıkardığımızın bir kez daha altını çizmek isterim.

Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım, ardı ardına yaşadığımız bu güzelliklerden sonra, camiamızın kucaklaşması zamanıdır diyerek, herkese kollarımızı sevgiyle açıyoruz. Bu sevgi çemberinin Beşiktaşımız'da hedeflenen ve beklenen başarıları mutlaka getireceğini biliyoruz.

Hep beraber, el ele ve gönül birliği içinde aydınlık günlerimiz çok yakın diyerek, en içten sevgi ve saygılar sunuyorum.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*