Yıldırım Düzce'de FB arazisini gezdi

Yıldırım Düzce'de FB arazisini gezdi.12697
  • Giriş : 10.06.2009 / 14:24:00

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Düzce Valisi Bülent Kılınç'ı makamında ziyaret ederek, Topuk yaylasında yapılacak spor kompleksi projesini görüştü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Vali Kılınç, Kaynaşlı ilçesine bağlı Topuk yaylasında 150 dönümlük arazinin Fenerbahçe Kulübü'ne tahsis edildiğini hatırlatarak, burada modern bir spor kompleksi yapılacağını belirtti.

Kılınç, ''Buraya yapılacak olan tesis tamamen modern ve doğaya uyumlu bir tesis olacak. Fenerbahçe Kulübü, tesisin tamamlamasının ardından, sezon hazırlık kamplarını burada yapacak. Diğer takımlar da bu tesisleri kamp yeri olarak kullanabileceklerdir'' diye konuştu.

Aziz Yıldırım, ziyarette Fenerbahçe Kulübü amblemli bir plaketi Vali Kılınç'a takdim etti. Görüşmelerin ardından, Yıldırım ve beraberindeki heyet Topuk yaylasına hareket etti.

Yıldırım, mimar ve mühendislerin bulunduğu heyetle birlikte Topuk yaylasında tahsis edilen arazide incelemelerde bulundu. Topuk yaylasında 150 dönümlük arazi içerisinde 90 yataklı tesis yapılması ve beraberinde 3 adet saha yapılması planlanırken, tesisin tamamen doğaya uyumlu, tüm teknik malzemenin giydirme ve monteleme olarak yapılacağı belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*