Yıldırım Fener'e el koydu!

  • Giriş : 09.10.2007 / 10:06:00

Ligde kan kaybeden F.Bahçe'de, Zico futbolcularına perşembeye kadar izin verdi. Ama başkan Yıldırım, duruma el koyup, tatil bitişini bugüne çekti..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Şampiyonlar Ligi'nde grubunda lider olmasına karşın ligde kan kaybetmeye Vestel Manisa deplasmanında da devam eden Fenerbahçe'de, teknik direktör Zico'nun, milli maç arası nedeniyle futbolculara perşembe gününe kadar izin verdiği öğrenildi. Daha önce de bu tür durumlarda izin konusunda bonkör davranan Brezilyalı hocanın kötü gidişe rağmen 'tatil' havasına girmesi, sarı-lacivertli kulüpte bir kez daha Aziz Yıldırım'ın devreye girmesine neden oldu. Daha önce takıma yaptığı müdahalelerle 'Azizsilin' kavramını getiren F.Bahçe Başkanı, uzun süre izin verildiğini duyunca duruma el koydu.
İKİ GÜN İZİN YETER!

Ligde yaşanan puan kayıplarından ve takımın zirveden uzaklaşmasından zaten rahatsız olan Yıldırım'ın önceki gün ve dün yapılan izinleri yeterli gördüğü ve futbolcuların bugünden itibaren çalışmaya başlamasını istediği kaydedildi. Bu müdahaleyle birlikte Fenerbahçe, milli maç arasından sonra oynayacağı Konya maçının hazırlıklarına bugün yapacağı idmanla başlayacak. Henüz net olmamakla birlikte sarı-lacivertli futbolcuların bayramda bir ya da iki gün daha izin yapmaları bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious