Yıldırım gözdağı verdi

  • Giriş : 30.12.2007 / 14:13:00

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yeni yılda, kulübün 100. yılında elde ettikleri başarıların daha fazlasını yaşamanın planlarını yapmak zorunda olduklarını belirterek, “

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Her gün ayrı bir hevesle kucakladığımız 100. yıl coşkumuz, bir diğer 100. yılımıza adım atarken aynı heyecan ve tecrübeyle devam edecektir” dedi.

Fenerbahçe Kulübü'nün aylık resmi dergisinin 2008 Ocak sayısındaki “Büyümemizi engellemeye kimse cüret edemeyecektir” başlıklı yazısında Yıldırım, 100. yıllarında tüm şubelerde başarılar elde ettiklerini vurgulayarak, “2007 yılı içerisinde gerek tüm şubelerimizin elde ettiği başarılar, gerek yapılan tüm etkinliklerle, 'hep birlikte' kulübümüzün şanlı yüzyılının tamamlayıcıları olma şerefine ulaştık.

Her gün ayrı bir hevesle kucakladığımız 100. yıl coşkumuz, bir diğer 100. yılımıza adım atarken aynı heyecan ve tecrübeyle devam edecektir. Fenerbahçe Kulübü, geçmişinden aldığı güç ve şerefle tüm fertlerini kendi geleceğinin sadık bekçileri yapmıştır. Hepimizin gönlüne kazınmış Fenerbahçe sevdası, nice yüzyıllar boyunca yine siz Fenerbahçe taraftarlarının eşsiz desteğiyle sürecek, sarı-lacivert renklerimiz, bizlerin sesi, kuvveti, prestiji ve ailesi olmaya ilelebet devam edecektir” şeklinde görüşlerini belirtti.

“BÜYÜMEMİZİ ENGELLEMEYE KİMSE CÜRET EDEMEYECEKTİR”

Aziz Yıldırım, 2008 yılının yeni yatırımlarının ve başarılarının yılı olacağını belirterek, “Önümüzde yepyeni bir yıl var. Artık 100. yılımızda elde ettiğimiz başarıların daha fazlasını her anlamda yaşamanın planlarını yapmak zorundayız. Çünkü Fenerbahçeli olmak, Fenerbahçe'yi yaşamak için her dönem yenilikçi olmak zorundasınız. Önümüzdeki yıl yine yeni yatırımların, yeni başarılarımızın yılı olacaktır” dedi.
Yazısında “Her yeni atağımızda, bizi geri çekmeye çalışanlar olacaktır” diyen Yıldırım, şunları kaydetti:

“Önümüzdeki yıl, her yıl olduğu gibi, Fenerbahçe Kulübü Yönetimi tarafından gerçekleştirilecek yeni projelerin karşısında, sadece itiraz etmiş olmak için haksız sebeplerle duran kişiler, Türk sporunu daha da gelişmeye sürükleyecek her yeni atağımızda, bizi geri çekmeye çalışanlar olacaktır.

Yine aslı astarı olmayan içeriklerle dolu, gerçek dışı haberler olacaktır. Bütün bunların yanında, Fenerbahçe sevgisinin sınır tanımazlığını öğrenecek yeni çocuklarımız, Fenerbahçe'nin geçmişinden aldığı şerefle ilerici, bilimsel ve akıllı yatırımların peşinde olduğunu bilen ve bizleri her daim savunan yeni taraftarlarımız da olacaktır. Bu nedenle Fenerbahçe Kulübü arması her zaman göğsümüzde taşıdığımız bir şeref madalyası olacaktır. Büyümemizi engellemeye kimse cüret edemeyecektir.

“ŞİMDİDEN HEYECANLANIYORUZ”

Profesyonel Futbol takımımız, Turkcell Süper Lig'de ilk devreyi Sivasspor'la aynı puanı kazanarak kapattı. Şampiyonlar Ligi'nde aldığı sonuçlar bir üst turdaki yeni rakibi ve yeni yılda göstereceği mücadele şimdiden hepimizi heyecanlandırmaya başladı bile. Tarihinde ilk kez bir üst tura çıkmayı başarabilmek, bunu da rekor bir puanla yapabilmeyi 100. yılımızda gerçekleştirdikleri için teknik kadro ve oyuncularımızı yürekten kutluyorum.

100. yılımızda müzemizi kupalarla şenlendiren futbol, Basketbol, voleybol, kürek, boks, yelken, atletizm, yüzme ve masa tenisi şubelerimizin sporcularını, teknik heyetlerini, şube kaptanları ile bu başarıları elde etmede emeği geçen herkesi ayrı ayrı kutluyorum.

En büyük teşekkürlerden birini de, yönetim kurulumuzu oluşturan arkadaşlarıma göndermek istiyorum. Özellikle 100. şerefli yılımızda, birlikte büyük işler başarmanın keyfini yaşamak adına, her yönetici arkadaşım büyük bir özveri gösterdi. Hepsini yürekten kutluyorum.
Her zaman söylüyorum taraftarımızın 'Hep destek, tam destek' duruşuyla, aşamayacağımız hiçbir engel yok. Onlar her zaman kazanılan şampiyonluklardan fazlasını hak ediyorlar.Bütün camiamıza sağlıklı başarılı bir yeni yıl diliyorum.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious