Yıldırım neden sitem etti?

Yıldırım neden sitem etti?.12697
  • Giriş : 30.04.2009 / 22:03:00
  • Güncelleme : 30.04.2009 / 22:07:44

"Beşiktaş Kulübü Başkanı Demirören ile biraraya geldikleri yemeğin, taraftarların tepkisine neden olduğu" biçiminde medyada yer alan haberler üzerine bir açıklama yaparak, üzüldüğünü ve kırıldığını bildirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, "Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ile biraraya geldikleri yemeğin, taraftarların tepkisine neden olduğu" biçiminde medyada yer alan haberler üzerine bir açıklama yaparak, üzüldüğünü ve kırıldığını bildirdi.

Haberin, taraftarların yazıştığı kimi forumlardan alıntı yapılarak kullanıldığına değinen Aziz Yıldırım, kulübün internet sitesinde yaptığı açıklamada, "Taraftarlarımız şunu çok iyi bilmektedir ki Fenerbahçe Kulübü Başkanı, etik olmayan hiçbir ilişkinin içinde olmaz, kulübünün temsil ettiği değerlere ve 100 yıllık tarihi süresince gösterdiği kararlı duruşa zarar verecek hiçbir davranışta bulunmaz. Bunun aksinin düşünülmesi, hele Fenerbahçeliler tarafından düşünülmesi, şahsıma karşı yapılmış çok büyük bir haksızlık olacaktır" dedi.

Söz konusu yemeğin, futbolla uzaktan yakından ilgisi olmayan, özel bir konuyla ilgili ve başkalarının da eşlik ettiği bir buluşma olduğunu vurgulayan Yıldırım, açıklamasında şunları kaydetti:

"Yorum ve eleştiri hakkı herkesin sahip olduğu demokratik haklardır. Başkanlığım süresince, şahsım hakkında zaman zaman yorum ve eleştiri sınırını da aşan pek çok yorumun ve eleştirinin muhatabı oldum ancak özellikle taraftarlarımız tarafından yapılmış bu tür yorumlar, beni son derece üzmüş ve kırmıştır. Taraftarlarımızca yapılan eleştiri ve yorumların, kulübümüzün hakları uğruna bugüne kadar her koşulda mücadele etmiş, hiç kimseye taviz vermemiş, boyun eğmemiş, bunun sonucu olarak bu mücadeleler esnasında haksız her türlü eleştiriye maruz kalmış olan şahsıma yapılmış en ağır ve en haksız eleştiri olduğunu düşünüyor ve üzüntülerimi açıklama gereği duyuyorum."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*