Yıldırım takımını yalnız bırakmadı

Yıldırım takımını yalnız bırakmadı.7843
  • Giriş : 13.04.2009 / 10:35:00

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray derbisinde takımını yalnız bırakmadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, uzun bir aradan sonra Ali Sami Yen Stadı'nda maça geldi.

Sarı-lacivertli ekibin ezeli rakibiyle Mecidiyeköy'de yaptığı maçlara 4 yılı aşkın bir süredir gelmeyen Yıldırım, bu kez bu kuralını değiştirerek derbiyi izlemek için stattaki yerini aldı.

Ali Sami Yen Stadı'na en son 12 Aralık 2004 tarihinde Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi 1-0 yendiği karşılaşmada gelen Fenerbahçe Kulübü Başkanı, kendisine edilen ağır küfürler nedeniyle daha sonra oynanan 3'ü lig, 2'si kupa olmak üzere 5 maçta takımı yalnız bırakmıştı.

Aziz Yıldırım, Ali Sami Yen Stadı'na takım otobüsüyle geldi. Samandıra Kamp Merkezi'nden hareket eden otobüste, Yıldırım'ın yanısıra Asbaşkan Murat Özaydınlı da yer aldı.
Stadın önünde takım otobüsünden ilk inen Aziz Yıldırım olurken, bu sırada numaralı tribünde bulunan Galatasaraylı kimi taraftarlar Fenerbahçelileri yuhalayarak, küfür ettiler.

Bu arada Galatasaraylı yöneticiler, Fenerbahçe Yönetimi'ni kapıda karşıladı. Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ile Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, Başkan Aziz Yıldırım ile diğer yöneticilere büyük yakınlık gösterdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*