Yıldırım transferde iddialı

Yıldırım transferde iddialı.12697
  • Giriş : 19.05.2009 / 22:18:00

Aziz Yıldırım, UAFA Kupası Finali öncesi gazetecilerle bir araya geldi. Yıldırım transferde yine iddialı konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yarın oynanacak UEFA Kupası Finali öncesi Avrupa Spor Gazeteleri Birliği Başkanı Cees Van Cuilenborg ve üyeleriyle bir araya geldi.

Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesinde yer alan haberde, yöneticiler Murat Özaydınlı ve Ali Koç'un da bulunduğu toplantıda, gazetecilere stat ile ilgili bilgi veren Yıldırım'ın, stadın 80 milyon dolara mal olduğunu söylediği bildirildi.

Bir gazetecinin Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde sürekli 5 takımın olmasının nasıl önlenebileceği konusundaki sorusuna Yıldırım'ın ''Bu ancak onları yenerek mümkün. Ama maalesef ülkelerdeki yabancı oyuncu sınırlaması yüzünden bu engeli aşmak mümkün değil. Sayın Platini ile bu konunun ülke federasyonları üzerinden alınması yönünde özel konuştum'' dediği belirtildi.

Başka bir gazetecinin dünyada yaşanan ekonomik krizden dolayı Avrupa'daki kulüplerin sıkıntı yaşadığı, Fenerbahçe'nin bunu transfer anlamında faydaya çevirip çevirmeyeceği yönündeki sorusunu da Yıldırım'ın ''Biz krizden etkilenmedik. Transferdeki tutumumuz, politikamız değişmeyecek. 30 milyon taraftarı mutlu etmemiz lazım'' şeklinde cevaplandırdığı bildirildi.

Aziz Yıldırım'ın toplantıdan sonra Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'na yapılan gezide gazetecilere soyunma odaları ile 1907 tribününü gösterdiği ve onlara üzerlerinde kurumlarının ismi ile '1907' yazılı birer forma hediye ettiği kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*