Yıldırım: Zico ile sorun yok

Yıldırım: Zico ile sorun yok.9867
  • Giriş : 24.05.2008 / 11:33:00

F.Bahçe başkanı Aziz Yıldırım, Zico ile aralarında büyük bir problemin olmadığını söyledi!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe'de Brezilyalı teknik adamın açıklamalarının ardından kamuoyunda "Zico defteri kapandı" yorumları yapılırken, başkan Aziz Yıldırım'dan farklı bir yorum geldi. Başkan Aziz Yıldırım, tüm bunların aksine Zico ile aralarında ciddi bir problemin olmadığını, Brezilyalı teknik adamla görüşmelerin sürdüğünü söyledi.


Yıldırım, "En geç Pazartesi günü Fenerbahçe'nin teknik direktör meselesi hallolmuş olur" diyerek medyanın özellikle transfer döneminde çekilmez hale geldiğini vurguladı.

Teknik direktör konusunda şu ana kadar Zico'nun dışında hiçbir görüşmelerinin olmadığını belirten başkan Yıldırım, "Şu anda gündemimizde sadece Zico var ve bir tek onunla görüşüyoruz. Dediğim gibi en geç Pazar akşamına kadar da bu işe nokta koymuş olabiliriz. Ortada dendiği gibi bir problem yok, her zamanki gibi olaylar çarpıtılıyor" dedi.


BAŞKAN YOĞUN MESAİYE BAŞLADI

Bu arada ligin ardından biraz da moral bozukluğu ile dinlenmeye geçen ve kulüpten uzak görünen Yıldırım dün yoğun mesaisine tekrar geri döndü. Başkan Yıldırım erken saatlerde kulüpteki yerini alıp mesaiye başlarken, akşam saatlerine doğru yöneticilerin de teker teker kulübe gelmesi Fenerbahçe'de hareketli saatlerin sinyalini verdi.

TEŞEKKÜR, DEVAM YA DA PESEİRO

Başkanın Zico ile devam etmek istemesi ancak bunun için belli şartlar sunmasının ardından ortaya bir çok farklı teknik adam ismi atılsa da Yıldırım'ın gönlünde Zico var. Yöneticilerin de "Zico defterini kapatmış değiliz" şeklindeki açıklamaları bu fikri destekliyor. Sonuç itibariyle Kanarya pazartesi ya da en geç salı günü Zico dosyasını ya kapatarak teşekkür edecek ya da Brezilyalı teknik adamla devam diyecek. Aksi halde F.Bahçe'nin listesindeki birinci adayı Panathinaikos'la yollarını ayıran Peseiro...

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious