Yıldırım'dan bombardıman

  • Giriş : 21.11.2007 / 09:50:00

Fenerbahçe Başkanı'ndan, Özhan Canaydın ve İlhan Cavcav'a; 'Kendi küçük oyunlarınıza şahsımı ve Fenerbahçe Kulübü'nü alet etmeyin'

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yalan, uydurma, hayali’


Özhan Canaydın’ın yaptığı, “Seyrantepe’yi engellemeye çalışan dış güçler var” sözleriyle kendisini kastettiği iddia edilen Aziz Yıldırım, dün bir gazetede bu konuda çıkan başka bir haber üzerine patladı. Bir açıklama yapan Yıldırım, hem haberi yazan köşe yazarı, hem de Canaydın ve Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav’a ağır sözler sarfetti. Yıldırım, Canaydın tarafından aktarıldığı belirtilen diyalogun baştan aşağı uydurma, yalan ve hayal mahsülü olduğunu belirterek, şunları söyledi:

‘Ayıplarını örtmek için’


Galatasaray'ın stat projesiyle ilgili hiç kimseye kesinlikle herhangi bir yorumda bulunmadım. Gündem yaratmaya çalışmak ve bazılarının başarısızlıklarını ve ayıplarını örtmek için adımı kullanmasını ve bir gazetecinin de hiçbir araştırma ve soruşturma yapmadan bunları köşesine taşımasını esefle kınıyorum. Söz konusu köşe yazarına da, adı geçen kulüp başkanlarına da kendi küçük oyunlarına şahsımı ve Fenerbahçe Kulübü’nü alet etmemeleri gerektiğini önemle hatırlatırım.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious