Yıldırım'dan büyük sürpriz

  • Giriş : 28.07.2007 / 11:59:00

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'dan yıldız futbolcu transferi müjdesi geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Aziz Yıldırım, “Kısa bir zaman içinde ünlü bir yıldız futbolcuyu daha kadromuza katacağız ama ismini söylemek istemiyorum” dedi.

Aziz Yıldırım, genel sekreter Vedat Olcay ve kulüp müdürü Serkan Acar ile birlikte Bursa'nın İznik İlçesinde Fenerbahçeliler Derneği tarafından düzenlenen 100. yıl kutlamalarına katıldı.

Safira Otel'de düzenlenen gecede konuşan başkan Yıldırım, Fenerbahçe kulübü olarak durmadan çalışmaya devam edeceklerini belirterek, geceye katılan taraftarlara “Kısa bir zaman içinde ünlü bir yıldız futbolcuyu daha kadromuza katacağız ama ismini henüz söylemek istemiyorum” dedi.

Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Emin Arslan, İznik Kaymakamı Hüseyin Avcı, Belediye Başkanı Kadri Eryılmaz, eski futbolculardan Rıdvan Dilmen'in de katıldığı gecede, İznik Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mustafa Sönmez, Aziz Yıldırım'a İznik çinisi tabak hediye etti.

Yıldırım da, Sönmez'e, Roberto Carlos imzalı 2 adet forma ve üzerinde futbolcuların imzaları bulunan bir top ile minyatür kupa verdi.

Grup Gündoğarken'in sahne aldığı gecede, üzerinde “Yüzyılın şampiyonu Fenerbahçe 1907” yazılı pasta Aziz Yıldırım tarafından kesilirken, Roberto Carlos'un 3 numaralı forması, düzenlenen açık artırmada 7 bin YTL'ye alıcı buldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious