Yıldırım'dan müjde bekleniyor

Yıldırım'dan müjde bekleniyor.9867
  • Giriş : 26.05.2008 / 09:00:00

Haziran'da yapacağı açıklamalar büyük bir merakla beklenen F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, camiaya, "Kanoute ile anlaştık" müjdesi vermesi bekleniyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yıldırım'ın gündemdeki tüm konularla ilgili ayrıntılı bilgiler vereceği de belirtildi. İlk müjde Kanoute

Canlı yayında projelerini anlatacak olan başkan, bomba açıklamalar yapacak. Aziz Yıldırım'ın Kanoute müjdesini de vermesi bekleniyor.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın 1 ya da 2 Haziran tarihinde FBTV'de yapacağı konuşmanın tarihi kulüpten yapılan açıklamada 2 Haziran olarak kesinleşti. Yıldırım, saat 14.00'te başlayacak canlı yayında FBTV Genel Müdürü İhsan Topaloğlu'nun sorularını yanıtlayacak.

Sarı-lacivertli başkanın gündeme ilişkin her türlü soruya yanıt vereceği, perde arkasında kalanlara ışık tutacağı ve gelecekle ilgili dev projelerine ilişkin taraftarı heyecanladıracak açıklamalar yapacağı öğrenildi.

SHEVA GERÇEĞİ NE?

Başkan Yıldırım transferler hakkında da bomba açıklamalar yapacak. Transferi gerçekleşen, görüşmeleri süren ve listede olan futbolcular hakkında ipuçları sunacağı öğrenilen Yıldırım'ın, transferi düşünülen Kanoute ile ilgili gelişmelere de yer vereceği belirtiliyor.

Başkanın, Malili yıldızı Fenerbahçelilere müjdelemesi ise hiç de sürpriz sayılmayacak. Sarılacivertli kulübün başkanının, listedeki Shevchenko ve Adriano ile ilgili gelişmelere de yer vermesi bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious