Yıldırım'dan rekor denemesine destek

  • Giriş : 07.04.2007 / 00:00:00

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Kayseri'de bir ilköğretim okulunun yaptığı en geniş el baskısı rekoruna destek verdi. Yıldırım, elini boyaya batırıp kumaşa el bastı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'nin Kayserispor ile oynayacağı maç için dün Kayseri'ye gelen Aziz Yıldırım ile Asbaşkan Murat Özaydınlı rekor denemesi için el baskısı yapan ilköğretim okuluna gitti. Okul öğrencilerinin, kanser hastalarına moral vermek amacıyla başlattığı 2 bin 500 metrekare kumaş üzerine el baskısı rekoru denemesi hakkında okul idarecilerinden bilgi alan Yıldırım ve Özaydınlı, ellerini mavi renkli boyaya batırarak kumaşa el baskısı yaptılar.

Aynı alandaki Guinnes Rekoru'na, bin 500 metrekarelik baskı ile Macaristan'da bir okulun sahip olduğunu öğrenen Yıldırım, rekor denemesinden dolayı memnun olduğunu ifade ederek, başarılı olmaları noktasında temennide bulundu.

Yıldırım, daha sonra Hisarcık Belediyesi tarafından Erciyes Dağı eteklerinde oluşturulan 100. Yıl Fenerbahçe Hatıra Ormanı'na fidan dikti. Aziz Yıldırım, Hisarcık Belediye Başkanı Ali Veral'e, hatıra ormanına dikilmek üzere 2 bin fidan temin edeceğini kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious