Yıldırım'ın Carlos isyanı

Yıldırım'ın Carlos isyanı.7843
  • Giriş : 19.09.2008 / 20:20:00

Roberto Carlos’un özellikle Porto maçındaki silik görüntüsü Yıldırım’ı isyan ettirdi. Yıldırım Carlos konusunda dert yandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Brezilyalı yıldızın, tekrar sahalara döndükten sonra hiçbir şey oynamadığını düşünen Fenerbahçe Başkanı, “Bu görüntü ona yakışmıyor” dedi.

Başkan Aziz Yıldırım, Roberto Carlos'u transfer ettiğinde yer yerinden oynamıştı. Onun gelişiyle birlikte takımdaki hava değişmiş, futbolcuların kendilerine olan güvenleri artmıştı. Her şey iyi gidiyordu. Ancak Sevilla ile oynanan maçta yaşadığı sakatlık Carlos'u yıktı. Uzun sakatlık döneminden sonra sahalara döndü ama eski görüntüsünden çok uzaktı. Bundan en çok şikayet edenlerin başında ise Yıldırım geliyordu. Başkan, Sambacı'nın takıma hiçbir katkı sağlamadığını düşünüyordu.

Lider olması gerek

Roberto Carlos'un özellikle Porto maçındaki silik görüntüsü Yıldırım'ı isyan ettirdi. Fenerbahçe Başkanı'nın yakın arkadaşlarına, “Bunca deneyim, bunca kariyer ama hiçbir şey oynamıyor. Takımın lideri olması gerekirken, hiç katkı vermiyor. Bir an önce toparlanmalı” diye dert yandığı belirlendi. Bu arada Brezilyalı oyuncu takımın üzerinde büyük bir stres olduğunu ifade edip, “Camia bizden büyük başarı bekliyor. Bu da ters tepiyor ve takım üzerinde baskı yaratıyor” açıklamasını yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*