Yıldırım'ın G.Saray yorumu!

Yıldırım'ın G.Saray yorumu!.10269
  • Giriş : 20.03.2009 / 19:11:00

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray'ın UEFA'dan elenmesini değerlendirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Takımının Bursaspor ile bu akşam oynayacağı karşılaşma öncesi yöneticiler Mahmut Uslu, Nihat Özdemir ve Murat Özaydınlı ile Yalova'ya gelen Aziz Yıldırım, Gazipaşa Caddesi üzerinde bulunan dernek binasının önünde sevgi gösterileriyle karşılandı.

Yoğun ilgi gören Yıldırım, yenilenen dernek binasının açılış kurdelesini Dernek Başkanı Nedim Güven ile birlikte kesti. Yıldırım, açılışta yaptığı konuşmada, 1991 yılından bu yana faaliyet gösteren Yalova Fenerbahçeliler Derneği'nin kulüp sevgisini yaymada önemli görevler üstlendiğini belirterek ''Yenilenen binanız hayırlı olsun'' dedi.

Yıldırım, daha sonra dernek binasında yönetici ve taraftarlarla sohbet etti, forma imzaladı. Yıldırım'a Dernek Başkanı Nedim Güven tarafından Atatürk'ün Yürüyen Köşk maketi ile kahve içtiği fincanın benzeri hediye edildi.

Yıldırım, gazetecilerin sorularını yanıtlamazken, ''Galatasaray'ın Şükrü Saraçoğlu'nda UEFA finali oynama amacının gerçekleşmemesi konusundaki'' düşüncesini soran bir gazeteciye ''Sen hangi takımı tutuyorsun?'' diye sordu. Gazetecinin ''Galatasaraylıyım'' yanıtı üzerine Yıldırım, ''Sen ne düşünüyorsan ben de onu düşünüyorum'' dedi.

Bu arada açılışa katılan Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Mahmut Uslu, gazetecilere yaptığı açıklamada, Lugano ile görüşmelerin devam ettiğini, en kısa sürede yeniden anlaşma sağlamak istediklerini belirtti. Uslu, Guiza'nın İspanya'ya geri dönmek istediği şeklinde ülkesinin medyasına yansıyan demeçler konusunda ise, ''Bunları siz yazıyorsunuz, sonra siz soruyorsunuz. Yalan, öyle bir şey yok. Guiza burada gayet mutlu. Zaten 4 sene burada sözleşmesi var. Onun tek derdi ülkesinin milli takımında oynamak'' dedi. Yıldırım ve yöneticiler daha sonra karayoluyla Bursa'ya gitti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*