Yıldırım'ın hiç bilinmeyen huyu

Yıldırım'ın hiç bilinmeyen huyu .8953
  • Giriş : 28.11.2008 / 11:12:00

Fenerbahçe'de 6 yıl oynayan Serhat Akın Aziz Yıldırım'ın bilinmeyen özelliklerini anlattı. Bakın futbolcularını nasıl motive ediyormuş?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

F.Bahçe'de 6 yıl oynayan, Anderlecht'e 'Kadıköy Boğası' unvanıyla transfer olan Serhat Akın, çok özel açıklamalar yaptı. Serhat Akın Başkan Aziz Yıldırım'ın futbolcuları motive etmenin yolunun küfretmekten geçtiğini sandığını söyledi ve "Başkan Aziz Yıldırım'ın bana fırçasının, küfürünün sayısını hatırlamıyorum. Devamlı fırça, küfür." dedi...

5-1 YENİLDİK AMA TEBRİK ETTİ

F.Bahçe yönetiminin en büyük hatası antrenör konusundaki istikrarsızlık. Mesela Daum 2 defa şampiyon yaptı, 1 defa 2. oldu ama gönderdiler. Son olarak da Zico. Kalsaydı bugün F.Bahçe çok farklı yerlerde olurdu. F.Bahçe'de çok güzel günler yaşadım, çok ilginç anılarım da var. Olimpiyat Stadı'nda kupa maçında G.Saray'a 5-1 yenildik. Başkan Aziz Yıldırım soyunma odasına geldi 'Gel seni öpeyim' dedi ve bir tek beni tebrik etti. (O maçta yenilmemize rağmen Anderlecht beni beğendi ve transfer etti.)

TEKNİK ADAMLAR TEK YETKİLİ DEĞİL

ARDINDAN 1-0'lık G.Saray maçında Daum beni oynatmadı. İlk defa bir hocaya 'Neden beni oynatmıyorsun?' diye sordum, çok şaşırmıştım. Daum bana 'Oynatmama sebebimi sana anlatamam' dedi ve beni şaşırttı. Yukardan baskı geldiğini hissettim. O gün F.Bahçe'de teknik adamların tek yetkili olmadığını anladım.

AZİZ YILDIRIM FUTBOLCULARA SÜREKLİ KÜFREDER

Başkan Aziz Yıldırım'ın bana fırçasının, küfürünün sayısını hatırlamıyorum. Özünde iyi insan ama çok sert özellikleri var. Devamlı fırça, küfür. Yıldırım birebir de küfür ediyor. Bir gün, maçta oynamamama rağmen beni odasına çağırdı, bir dünya fırça attı, küfür etti. Sadettin Saran ”Başkan yeter, yazıktır“ demesine rağmen ”Sen karışma“ diyerek ona da kızdı. Aziz Yıldırım futbolcular motive olsun istiyor. Ve motivasyonun böyle olacağını zannediyor. Ama olmaz ki... Herkesin morali motivasyonu fırça ve küfürle bitiyor. ”Maç kaybedin sorarım ben size“ diyor, o zaman da gardınız düşüyor.

Vatan

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*