Yıldız Tilbe suç duyurusunda bulundu

Yıldız Tilbe suç duyurusunda bulundu.8458
  • Giriş : 27.02.2009 / 18:23:00

Şarkıcı Yıldız Tilbe, ölüm tehditleri aldığı gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulundu. İki korumasıyla adliyeye gelen Tilbe, can güvenliğinin olmadığını dile getirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sanatçı Yıldız Tilbe, tehdit telefonları ve mesajları aldığı gerekçesiyle Kadıköy Adliyesi'ne gelerek suç duyurusunda bulundu. Son günlerde, programına katıldığı İbrahim Tatlıses ile aralarında yaşanan gerginlik ile gündeme gelen sanatçı Yıldız Tilbe, gizli telefon numaralarından tehdit telefonları ve mesajları aldığığını iddia etti. Avukatı Yusuf Kuvvet ile birlike adliyeye gelen Tilbe, müracaat savcısı Zafer Tekir'e şikayet dilekçesini verdi.
Adliye çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tilbe, "Son günlerde aldığım tehdit lefonları ile ile ilgili olarak soruşturma yapılması için suç duyurusunda bulunduk. Numarası belli olmayan gizli telefonlardan tehditler alıyorum. Onların araştırılmasını istedik" dedi.

Ne gibi tehditler aldığına ilişkin açıklama yapan Tilbe, "Zaten basında belli ne gibi tehditler olduğu. Can güvenliğimi tehdit şeklinde. Biz de bu konuda gerekli müracaatımızı yaptık" dedi. "Belli bir şahıs var mı?" sorusu üzerine Yıldız Tilbe, "Şu anda belli bir şahıs üzerinde durmuyoruz. Telefon numaralarının araştırılmasını istedik. Can güvenliğimi tehdit eder şekilde mesajlar geliyor. 'Sizin de artık birkaç kurşunluk hakkınız var" şeklinde mesajlar geliyor. Bunların kimin tarafından yapıldığının savcılık tarafından araştırılmasını istiyoruz" dedi.

Tehdit telefon ve mesajlarının İbrahim Tatlıses olayından sonra ortaya çıktığını söyleyen Tilbe, "Ondan önce hiçbir sorun yoktu" diye konuştu. Bu arada Yıldız Tilbe'nin iki korumayla birlikte Kadıköy Adliyesi'ne gelmesi dikkat çekti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*