Yıldız Tilbe Umre ziyareti sonrası çok değişti

Yıldız Tilbe Umre ziyareti sonrası çok değişti.24375
  • Giriş : 02.12.2016 / 11:21:00

Yıldız Tilbe, Umre ziyareti sonrası ilk verdiği konserde yeni tarzıyla görüldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, geçtiğimiz ay gittiği Umre'de çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmıştı.

Umre dönüşü ilk kez konser veren başarılı şarkıcı, değişen giyim tarzıyla dikkat çekti. Tilbe, hesabından ziyaret sonrası anlamlı bir mesaj paylaşmıştı.

Yıldız Tilbe Umre ziyareti sonrası duygularını şu sözlerle anlatmıştı:

"Evet dünyanın en güzel ve en özel şehrindeyim. Mekkedeyim. Çok şükür. Allah isteyen herkese nasip etsin İnşallah. Buralar 33 derece sıcacık her anlamda. Buralara gençken gelmek lazım. Benim yaşlarda gelince geç geldiğini anlıyor, keşke daha önce gelseydim diyor insan. Burada dünyanın her yerinden, her renkte her boyda her dilde her çeşit insan var. Hepsinin amacı dileği aynı. Hepsi aynı kapıya gelmiş."

Görmeyen birine güneşin sarısı, ağacın yeşili, gülün kırmızı yaprağını, ayın ışığını ne kadar anlatabilirsek bende o kadar anlatabilirim buraları. Görmelisiniz, anlatılır gibi değil.Yaşamalısınız buraları ki anlamış olunsun. İnşallah Allah, isteyen herkese nasip etsin diyeceğim.

"Burası Allah'ın evinin şehri ve onun yasaları uygulanıyor. Herkesin malıda canıda namusuda emniyette. Şeriat yasaları kusursuz işlediği için, hırsızlık tecavüz ve her suç hemen kafa kol vs olarak cezaya dönüşüyor. Burda öğlen vakti, kuyumcuların kapısı ardına kadar açık, sahibi yok namaza gitmiş. Sıkıysa biri bi altın çalsın hemen elini kesiyolar."

" İnsan zavallı ve çaresiz olduğunu anladığında, bu hisle Allah'a sığındığı zaman iyi oluyor. Kendimi eşsiz hissediyorum, hislerimin eşi yok olamaz. Emekli olmaya yakın Hacı da olacam İnşallah"

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*