Yıldız Tilbe yeni albümle geliyor

Yıldız Tilbe yeni albümle geliyor.8458
  • Giriş : 18.04.2009 / 22:51:00

Yıldız Tilbe yaza çıkaracağı yeni albümüyle merhaba demeye hazırlanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Türk Pop Müziğinin en güçlü sesi, yorumcusu ve müzisyeni olan Yıldız Tilbe 2009 yılının ilk aylarında, Unkapanı'nın en köklü firmalarından olan Barış Müzik'e transfer oldu.

Bugüne kadar bir çok başarılı albüme imza atıp bu albümlerin satış rakamlarıyla hep iftihar eden Tilbe, yeni firması için çıkaracağı albümü içinde bambaşka bir Yıldız Tilbe olarak sevenlerinin karşısına çıkacak. Uzun yıllar pop söyledikten sonra yaptığı türkü albümüyle sevenlerini hem şaşırtan hem de memnun eden Yıldız Tilbe Barış Müzik için yapacağı albümde de nostalji okuyacak.

26 parçanın yer aldığı albümde 5 tane yeni Yıldız Tilbe şarkısının dışında kalan tüm şarkılar nostaljik eserler. Eskinin ölümsüz ve de doyumsuz türkülerinin, arabesk eserlerinin ve Türk Sanat Müziği şarkılarının yer aldığı albümün repertuarını görenler şaşıracak.

Şu günlerde stüdyoda sabahlayan ve albümü önümüzdeki aya yetiştirmeye çalışan Yıldız Tilbe
“Eski şarkıları çok seviyorum. Onların ruhları daha başka ve güzel. Uzun zamandır böyle bir albüm yapmayı düşünüyordum. Bu düşüncemi yeni firmam Barış Müzik'te yapacağım ilk albümümde gerçekleştirebilmenin keyfini yaşıyorum.” diyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*