Yıldızlar Türkiye'ye gelmek istemiyor

Yıldızlar Türkiye'ye gelmek istemiyor .15081
  • Giriş : 26.08.2007 / 22:51:00

Adnan Polat, yıldız isimlerin Türkiye'ye gelmek istemediklerini söyledi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat transfer konusunda yaptığı açıklamada, 3-4 tane kariyerli ve genç futbolcularla masaya oturduklarını fakat genç futbolcuların Türkiye'ye gelmek istemediklerini ve kulüplerin de 10 milyon dolardan aşağı fiyat çekmediklerini söyledi.

Sarı - kırmızılı ekibin Ankaragücü ilei oynadığı maçtan önce Ligtv'nin sorularını cevaplandıran Adnan Polat, "Bu futbolcular Galatasaray'ın ekonomik gerçekleriyle örtüşmüyordu. Bize uyan birkaç futbolcuyla temas halindeyiz. Bazı gerçekleri de göz ardı edemeyiz. Transfer olmasa da Galatasaray bizi tatmin ediyor. Her durumda almak için uğraşacağız fakat bu haberler üzerine de takımdaki forvetlerin performansı arttı." açıklamasını yaparak yabancı bir forvet almaktan vazgeçebileceklerinin sinyalini verdi.

Arda'ya destek

Gece hayatı nedeniyle eleştirilen Arda hakkında da konuşan Polat "Arda genç bir futbolcu. İzinli olduğu günde dışarı çıkmış, biraz saatini kaçırmış. Ama herkes Arda'nın üzerinden prim yapmak istiyor. Ona cezayı biz veririz, başkasına dokundurmayız. Gençler hatalar yapmaya devam edecek biz de onları idam etmeyeceğiz, uyaracağız." dedi.

Seyircisizliğe alışmalıyız

Polat, ceza nedeniyle seyircisiz oynamanın sıkıntısına da dikkat çekerek, "Taraftar bizim ruhumuz. Atmosferi görüyorsunuz. Stad pırıl pırıl oldu. Herşey değişti. Koltuklar, tuvaletler, zemin.. Ama seyirci olmadan bunun bir keyfi yok" ifadesini kullanarak seyircisiz maçların keyifsizliğini dile getirdi. Polat takım hakkında da "Netice olarak aldığımız puanlar önemli. Ama oyun çok iyi değil. Zaman lazım. Önemli olan maçları kazanmak" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious