Yıldızların giyim sırları

  • Giriş : 25.08.2006 / 00:00:00

Şıklıkları ile hayranlık uyandıran ünlülerin nasıl giyindiğini öğrenmek ister misiniz? Bu hafta stil ikonumuz Jennifer Aniston.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Stillerinden kesinlikle ödün vermeyen yıldızların esas sırrı, körü körüne modanın esiri olmadan modayı ve trendleri kendilerine göre takip etmelerinde yatıyor.

Haftanın ünlüsü Jennifer

Moda dergilerini karıştırırken siz de içinizden "Keşke onlar gibi olabilsem," demiyor musunuz? Aslında onlar gibi olmak hiç de zor değil. Önemli olan tarzınızın hangisine yakın olduğunu bilmek... Kendinizi Jessica Simpson gibi feminen mi, Beyonce gibi gösterişli mi, Gwen Stefani gibi orjinal mi, Kirsten Dunst gibi yaratıcı mı, yoksa Jennifer Aniston gibi Malibu tarzı bir olarak mı görüyorsunuz? Yazı dizimize yeni filmi Ayrılık'la gündemde olan Jennifer Aniston'la başlıyoruz. Amerikan, hatta Malibu tarzı olarak bilinen spor ama kadınsı stiliyle hayranlık uyandıran Aniston, giyinmesini bilen yıldızlardan bir tanesi. Kırmızı halılarda hafif makyajı, çok göze çarpmayan aksesuarları, yapılı değilmiş havası veren saçları, elegan ama rahat, genellikle düz renk elbisesiyle karşımıza çıktı. Sanki çaba harcamamış gibi ışık saçan görüntüsüyle çoğu kadının stil ikonu oldu. Sadece kırmızı halıda değil, günlük kıyafetleriyle de başarılı olan Aniston, jean pantolonu ve atlet tişörtüyle de kendine güvenen ve rahat bir tarz sunuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious