Yılın en romantikleri

  • Giriş : 20.12.2006 / 00:00:00

İki ünlü Hollywood yıldızı Tom Cruise ile Katie Holmes'un evliliği, 2006 yılının en romantik olayı seçildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Buna göre, “Suri” adlı bir bebek sahibi olan Tom Cruise (44) ile Katie Holmes'un (28) 18 Kasımda İtalya'daki Bracciano Şatosundaki düğünü, yılın en romantik olayı seçildi. Çift, 2005 yılında Nisan ayında başlayan aşklarını Kasım ayında dillere destan bir düğünle taçlandırdı. Aralarında Will Smith, David ve Victoria Beckham, Jennifer Lopez ile Marc Antony'nin de bulunduğu 150 ünlü konuğun katıldığı düğün günlerce konuşuldu, hatta konuşulmaya devam ediliyor.

ROMANTİK HEDİYE

2006 yılının ikinci romantik çifti ise sinema dünyasının ünlü yıldızları Angelina Jolie ile Brad Pitt oldu.

Bu yıl içinde “Shiloh Nouvel” adlı bir kız çocuk sahibi olan ve evlenmek istemediklerini her fırsatta dile getiren çift, romantizmde ise sınır tanımıyor. Brad Pitt'in 43. yaşgünü nedeniyle ona bir sürpriz hazırlamaya karar veren Jolie (31), “ona bir şey satın almak çok zor” diyerek ilginç bir girişimde bulundu. Mimarlığa büyük ilgisi olan Pitt'e mimarisine hayran olduğu Frank Lloyd Wright'ın şaheser evini ve çevresindeki şelaleyi gezdiren Jolie, onu çok mutlu etti.

“Umutsuz Evkadınları” dizisinin ünlü yıldızı Eva Longaria, ise kısa süre önce nişanlandığı NBA Basketbol yıldızı Tony Parker'a onun forma numarası olan ”9” sayısını kolye olarak boynuna takıp büyük bir jest yaptı.

BU DA DÜETİN ROMANTİĞİ...

Müzik dünyasının ünlü çifti Jennifer Lopez (37) ile Marc Anthony (38) ise yaptıkları romantik düetle dikkatleri üzerlerine çekti.

Anthony'nin Ağustos ayında Madison Square Garden'da verdiği konserde sahneye gelen Lopez, eşiyle “No Me Ames” adlı parçayı seslendirdi.

Christina Aguilera ile eşi Bratman'nın ilk evlilik yıldönümü de yılın romantik anları arasında yerini aldı. Dublin'deki kutlamada Bratman, otel odalarını pembe ve kırmızı balonlar ve güllerle süsledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious