Yılın yalanı 2 yuvayı yıktı

Yılın yalanı 2 yuvayı yıktı.10219
  • Giriş : 14.11.2006 / 00:00:00

Şeref Can olayında anne Yıldız Engin'in, eşi Tuncay Engin’i terk etmesinin ardından şimdi de biyolojik baba Ahmet Delican’ın eşi Nebahat Delican, aldatılma gerekçesiyle kocasına boşanma davası açtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kaçırılan küçük Şeref Can olayı kamuoyunu günlerce meşgul etti.

121 günün sonunda annesi Yıldız Engin’in yalan söylediği ve Şeref Can’ı biyolojik babası Ahmet Delican’a bir plan dahilinde teslim ettiği anlaşıldı. Bu gerçeğin ortaya çıkmasından sonra anne Yıldız Engin, eşi Tuncay Engin’i terk etti. Şimdi de biyolojik baba Ahmet Delican’ın eşi Nebahat Delican, aldatılma gerekçesiyle boşanma davası açtı.

ANNESİ Yıldız Engin ve babası Tuncay Engin’le gittiği Çanakkale Şehitliği gezisinde kaybolan, 121 gün sonra biyolojik babası Ahmet Delican’ın İçerenköy’deki evinde bulunan 2 yaşındaki Şeref Can’ın, kaçırılma yalanının ardındaki yasak aşk, 2 yuva yıktı.

Ahmet Delican’dan hamile kalıp yılın yalanını uyduran Yıldız Engin, bir süre önce eşi Tuncay Engin’i terk etmişti. Şimdi de Nebahat Delican, 13 yıllık kocası Ahmet Delican’a boşanma davası açtı. Nebahat Delican, Kadıköy Aile Mahkemesi’ne verdiği boşanma dilekçesinde, televizyonlarda yer alan "Şeref Can olayı"nın evliliklerini bitirdiğini söyledi.

Evliliklerinin devamına imkan kalmadığını, fiilen biten evliliklerinin hukuken de bitmesi gerektiğini söyleyen Nebahat Delican, "Eşimin beni aldatması ve başka biriyle yaşadığı ilişkiden bir çocuğu olması nedeniyle ruhen büyük bir çöküntü yaşadım. Aramızda şiddetli geçimsizlik başladı" dedi. Nebahat Delican, başka dava haklarının saklı kalmak kaydıyla çocukları Ömer Faruk(10), Esma Fatma(9), Abdullah Enez(4) ve Beyzanur’un (3) velayetlerinin de kendisine verilmesini istedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious