Yıllardan beri sahnede gibi!

  • Giriş : 05.05.2006 / 00:00:00

Türk filmlerindeki şarkıların sesi Belkıs Özener, önceki gece Babylon'da ilk kez sahneye çıktı. Dinleyenler ona hayran kaldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

TIKLIM TIKLIMDI
Müzik eleştirmeni Naim Dilmener'in DJ'lik yaptığı gecenin konuğu olarak sahneye çıkan Özener; hem CD'sinin kutlamasını, hem de dinleyici karşısında ilk kez canlı performans yaptı. Müzikseverlerin tıklım tıklım doldurduğu mekanda, Özener'in sahneden inmesi 'bir daha bir daha' sesleriyle engellendi. 'Buruk Acı'dan 'Damarımda Kanımsın'a, 'Sevemedim Karagözlüm'den 'İçin İçin Yanıyor'a kadar söylediği her şarkıya dinleyicinin de eşlik etmesine çok sevinen Özener, duyduğu mutluluğu "Hepinize teşekkür ederim. Sanırım beni bir anne olarak görüyorsunuz. Onun için de bu kadar çok seviyorsunuz. Ne mutlu bana" sözleriyle dile getirdi.

ALTIN PLAĞA DOĞRU...
Projenin fikir babası Nilüfer Saltık, gelecek yıl Özener'in MÜYAP'tan 'Altın Plak' almasının kesin olduğunu belirterek şunları söyledi: "Üstelik gerçekten satış rakamı 100 binlerde olduğu için Özener bu ödülü alacak. İstesem ben de Kültür Bakanlığı'ndan 200 bin bandrol alır ve sanatçımın çok sattığını gösteririm."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious