Yılmaz Vural dert küpü

Yılmaz Vural dert küpü.10233
  • Giriş : 30.10.2008 / 11:42:00

Fenerbahçe maçının ardından yaptığı açıklamalar nedeniyle 3 maç ceza alan Vural'dan, Ankaraspor maçında tribünden yardımcılarına talimat verdiği gerekçesiyle yeni bir savunma istendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Engin İpekoğlu ile yollarını ayıran Kocaelispor'da büyük umutlarla takımın başına geçen teknik direktör Yılmaz Vural, mevcut kadro ile başarmak zorunda olduklarını, bu hafta Ankaragücü'nü yenmekten başka hiç bir sonucu düşünmek istemediklerini söyledi.

Bu arada Vural'a, Ankaraspor maçında cezalı olduğu için maçı izlediği tribünden, yardımcılarına talimat verdiği gerekçesiyle yeniden savunmasının istendiği öğrenildi.

Sefa Sirmen Tesisleri'nde öğlen gerçekleştirilen antrenmanda futbolcularla tek tek ilgilenen Yılmaz Vural, antrenmanı izleyen gazetecilerle de sohbet ederek içini döktü. Özellikle Fenerbahçe maçının kaybedilmesine çok üzüldüğünü, bunun da kondüsyon eksikliğinden kaynaklandığını tekrarlayan Yılmaz Vural, "Verilen arada çok yoğun antrenmanlar yapmaya çalıştık. Bunu da bir yere kadar yapabiliyorsunuz. Fazla yüklenemiyorsunuz. Şu anda takım istediğimiz kıvama gelme noktasında. Bu hafta Ankaragücü'nü yenmek zorundayız. Başka bir sonucu düşünmek bile istemiyorum" dedi.

"Bu kadro ile başarmak zorundayız" diyen ve ilk yarıya kadar alacakları her puanın çok önemli olduğunu belirten Vural, futbolcularla konuşup işin ciddiyetini anlattığını, tüm oyuncuların da İzmit'te kalmalarını sağladığını belirterek, "Daha önce birçoğu İstanbul'da oturduğundan İzmit'e gidip geliyordu. Sözleşmesinde de bu vardı. Buna rağmen konuşup ikna ettik. Şimdi hepsi İzmit'te. Bu da takıma olumlu yansıyacak" diye konuştu.

YENİ CEZA MI GELİYOR?

Fenerbahçe maçının ardından yaptığı açıklamalar nedeniyle 3 maç ceza gelen Yılmaz Vural'dan Futbol Federasyonu'nun yeni bir savunma istediği de öğrenildi. Olayı doğrulayan Yılmaz Vural, "Ankaraspor maçında tribünden yardımcılarıma talimat vermişim. Maçı bırakıp benim ne yaptığımı takip edip rapor etmişler. 'Şunu değiştir' falan demişim. Bu da 4 maç cezayı gerektiriyormuş. Savunmamızı yapacağız. Bu kadar da olmaz" dedi.

Kocaelispor, İzmit İsmetpaşa Stadı'nda oynanacak Ankaragücü maçı için yarından itibaren tesislerin kapılarını ziyaretçi ve medya mensuplarına kapatacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*