Yimpaş Holding dimdik ayakta

Yimpaş Holding dimdik ayakta.5715
  • Giriş : 04.03.2007 / 00:00:00

Yimpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Uyar, holdinge bağlı Aytaç ve Yimteks'in büyük bir atılım içerisinde olduğunu kaydetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Uyar, Aytaç'ın et ve et ürünleri üretip, satan bir şirket olmaktan çıkıp, gıda sektöründe Türkiye'nin bir numarası olduğunu söyledi. Yimpaş ve bağlı kuruluşların dimdik ayakta olduğunu belirten Uyar, "Yimteks, krizlerin ardından kendisini kısa sürede toparlayarak, atılıma geçti. Bugün kendi yarattığı Vetto markasıyla ayakkabı ve giyim üzerinde üretim yaparak, piyasaya girmiştir. Bu markayla Yimteks gelişimini sürdürecektir. Nora mobilya şirketimiz de toparlanmış, üretimini sürdürdüren başka bir şirketimizdir'' diye konuştu.

Dursun Uyar, 2006 yılında, bir önceki yıla oranla atılım yapıldığını da ileri sürdü. Uyar, konuşmasını şöyle sürdürdü: "2001 yılında başlayan mevcut ekonomik krizin her yıl daha da azaltılarak, 2007 yılının başından itibaren de tüm şirketimiz için birçok şeyin geride bırakılacağını tahmin ediyor ve söylüyoruz. Yimpaş, büyük bir kuruluştur.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious