Yoksa cesedin başında mı seviştiler?

Yoksa cesedin başında mı seviştiler?.10182
  • Giriş : 01.06.2009 / 19:30:00
  • Güncelleme : 01.06.2009 / 19:01:25

Münevver Karabulut cinayetinde şok gelişme! Tıpkı KADAVRA filmindeki gibi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İddialar, yorumlar ve Adli Tıp raporu... Tüm bunlar, Türkiye'yi derinden sarsan cinayetin zanlısı Cem'in ya da arkadaşlarının tıpkı “Kadavra” filminde olduğu gibi Münevver'in cesedinin başında seviştiği yönünde birleşiyor Münevver Karabulut cinayetinde çeşitli iddialar ortaya atıldıkça kafalardaki soru işaretleri her geçen gün daha da artıyor.

Özellikle son günlerde genç kız için hazırlanan Adli Tıp raporunun ayrıntıları herkes üzerinde şok etkisi yaratırken, uzmanlar bunun aşk ya da cinsellikle ilgili değil sadistçe duygularla işlenmiş bir “ayin cinayeti” olduğu noktasında birleşti.

Keza Karabulut Ailesi'nin avukatlığını üstlenen Faruk Zorba, dün Hürriyet Gazetesi yazarı Ayşe Arman'a verdiği röportajda bunu kanıtlar nitelikte sözler söyledi: “Bu cinayeti işleyenler ve maktul 18 yaşından küçük.

Cinsel anlamda en hareketli oldukları dönemlerini yaşıyorlar. Buna rağmen herhangi bir cinsel taciz dahil görünmüyor. Bu size tuhaf gelmiyor mu? Kızın gömleğinin düğmesi bile açılmamış.”

Cem'in DNA haritasını çıkardılar
Evet, Adli Tıp raporuna göre, Münevver hayatının son anlarında inanılmaz işkencelere maruz kalmıştı. Ancak tecavüze uğramamıştı ve bakireydi. Bununla birlikte iç çamaşırında ve boxer'ında kan ve sperm örneklerine rastlanmıştı.

Polis, katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun kan örneği bulunmadığı için babası Mehmet Nida Garipoğlu'ndan kan örnekleri alıp, genç adamın DNA'sını çıkarmıştı. Sonuç yine bir başka soru işareti doğurmuştu. Çünkü örnekler Cem'e ait değildi. Peki ama kime aitti? Genç kızın iç çamaşırına nasıl bulaşmışlardı?

Avukattan iddiaları doğrular sözler
Karabulut Ailesi avukatı Zorba'nın anlatımına göre, bu spermler büyük ihtimalle genç kızın çamaşırlarına ortamdan bulaşmıştı. Zorba'nın yine Ayşe Arman'a verdiği röportajda “Nasıl yani ortamdan bulaştı, kızı öldürürken kendi aralarında sevişiyorlar mıymış yani” şeklindeki soruya “Onlar da zaten film gibi kurgulamışlar” şeklindeki cevabı
ünlü gazetecinin düşüncelerini onaylar nitelikteydi. Yani tıpkı bir “film” gibiydi cinayet. İzleyenler bilir, tıpkı “Kadavra” adlı filmde olduğu
gibiydi yaşananlar...

Münevver ve katil zanlısı Cem'in birlikte izlediği son filmin insanın midesine ağzına getiren sahnelerle seyircisine sunulan “Sevgililer Günü Katliamı” olduğunu öğrenmiştik. O günlerde Cem'in Münevver'i o filmden etkilenerek büyük ihtimalle yalnız başına öldürdüğü konuşuluyordu. Ancak bugün işin boyutu değişti. Adli Tıp raporu ve polisin çalışmaları cinayetin birkaç kişi tarafından “sadist” duygularla işlenmiş olduğu noktasında kuvvetlendi. Dolayısıyla bu bilgiler dahilinde insanın aklına başka bir soru gelmiyor; Cem ve birkaç arkadaşı, gerçekten de 'Kadavra' filminde olduğu gibi bir yandan genç kıza öldürücü bıçak darbeleri saplarken bir yandan da sevişiyor olabilirler miydi?..

Topraktan silah çıktı Cem bulunamadı
Münevver Karabulut'un otopsi raporunda farklı kişilere ait kan, tükürük ve sperm örneklerinin bulunmasının ardından genç kızın babası Süreyya Karabulut dün Adli Tıp Kurumu'na gelerek DNA için tükürük örneği verdi.

Adli Tıp çıkışı kızının satanist bir cinayete kurban gittiğini yineleyen Karabulut,

“Garipoğlu ailesi olayın böyle büyüyeceğini tahmin etselerdi delilleri karartmak için o evi de yakarlardı. Satanist cinayetinde ısrar etmemin nedeni Cem ve ağabeyinin internette satanist sitelere üye olmaları. Artık bıçak kemiğe dayandı. Bu ülkede toprağın altında gizlenen ne varsa çıkarıldı. Cem'i mi çıkaramadılar” dedi.

Öte yandan genç kızın amcası Hüseyin Karabulut ile kız kardeşinden de tükürük örneği alınacağı öğrenildi.

En güzel cinayet oyunu Kadavra
Orjinal adı Pathology olan 2008 yapımı “Kadavra” filmi okulunu başarıyla bitiren tıp öğrencisi Ted Gray'in ülkenin en prestijli patoloji programlarından birine katılmaya hak kazanmasıyla başlar. Son derece yetenekli olan Ted, kısa sürede programın elit ve ayrıcalıklı stajyer doktorlarının dikkatini çeker.

Bu ekip Ted'i kendi gruplarına davet eder. Yeni arkadaşları, başarılı öğrencinin merakını uyandırır. Bu sayede hiç beklemediği bazı sırları keşfeder. Farkında olmadan onların morgda saatlerce süren tehlikeli ve gizli oyunlarının bir parçası olur.

“En mükemmel ve tanı konulması imkansız cinayet nasıl işlenir”in üzerine çalışan ekibin en büyük zevki ise öldürdükleri insanın başında seks yapmaktır...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*