Yola çıkacaklar dikkat! İstanbul'da trafik kilitlendi

Yola çıkacaklar dikkat! İstanbul'da trafik kilitlendi.19382
  • Giriş : 20.10.2007 / 19:00:00
  • Güncelleme : 20.10.2007 / 19:43:34

İstanbul'da trafik karmaşası yaşanıyor. Hafta içine göre daha akıcı olması gereken trafik, Vatan Caddesi'nin kapatılması ve yollarda meydana gelen kazalar nedeniyler arapsaçına döndü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Özellikle Avrupa Yakası TEM otoyolunda uzun araç kuyrukları oluştu, sürücüler isyan etti.

Trafikteki yoğunluk aradan saatler geçmesine karşın aynı şekilde devam ediyor, hatta kimi bölgelerde giderek artıyor. Özellikle TEM yolunu kullanarak Mahmutbey'e doğru gidenler kötü bir trafik sürpriziyle karşılaşıyor. Şu anda TEM yolu Hasdal mevkiinde başlayan trafik Mahmutbey gişelere kadar araçların adım adım gitmesine neden oluyor. Yetkililer, yaşanan karmaşanın yol boyunca meydana gelen trafik kazalarından başladığını belirtiyor. Öte yandan E-5 yolu ise TEM'e göre daha açık görünüyor.

Vatan Caddesi'nin 29 Ekim kutlamaları nedeniyle trafiğe kapatılması da TEM ve E-5'ten Mecidiyeköy yönünde gidişi olumsuz etkiledi. Araçlar kontak kapatma noktasına gelirken, birçok araba hararet yaptı, emniyet şeritleri bozulan araçlarla doldu. Şimdilerde ise Mahmutbey'den Mecidiyeköy yönüne doğru giden trafik biraz daha rahatlamış görüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious