Yola çıkan köpek faciaya neden oldu: 3 ölü

Yola çıkan köpek faciaya neden oldu: 3 ölü.15564
  • Giriş : 12.06.2009 / 10:06:00

Eskişehir'de meydana gelen kazada, yola çıkan köpeğe çarpmamak için direksiyon kıran bir sürücünün kullandığı otomobilin ormanlık alana uçtu. Kazada 3 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Seyitgazi Karayolu'nda meydana gelen kazada 26 AY 813 plakalı otomobilin sürücüsü, yola çıkan köpeğe çarpmamak için direksiyon kırınca, aracın kontrolünü kaybetti. Ormanlık alana uçarak tel örgüleri aşıp ağaca çarpan otomobil, ikiye bölündü. Araçta bulunan kimliği meçhul 2 bayan, olay yerinde hayatını yitirdi. Sürücünün cep telefonuyla "112 Acil Servis" ve "156 Jandarma İmdat" hattını arayıp yardım istemesiyle kaza mahalline 3 ambulans sevk edildi. Kazazede 3 kişiye ilk müdahale, olay yerinde

112 görevlileri tarafından yapıldı. Daha sonra yaralılar, sağlık ve jandarma görevlileri tarafından ambulanslara taşındı. Yaralılar arasındaki bir erkek çocuğuna önce 112 görevlisi, "Tamam yavrum, güzelim sakin ol" diye moral verdi. Ardından ambulansta yanına taşındığı annesi, "Tamam anneciğim" diye seslendi. Yaralılar, Eskişehir Devlet ve Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi hastanelerine kaldırıldı. Yaralılardan durumu ağır olan bir kız çocuğu da, ESOGÜ Hastanesi'nde müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Kazaya sebep olan köpeğin de telef olduğu kazada hayatını kaybeden 2 kişinin cenazeleri, otopsi için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna gönderildi.

Araçta bulunanların Eskişehir'in Seyitgazi ilçesine bağlı Ayvalı köyünde yapılan düğün hazırlığından döndükleri öğrenildi.

Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*