Yola Seni sensiz yaşıyorum yazıp intihar etti

Yola Seni sensiz yaşıyorum yazıp intihar etti.7028
  • Giriş : 19.08.2007 / 13:42:00
  • Güncelleme : 27.03.2010 / 12:20:27

Adana'da kendisinden 7 yaş büyük sevgilisinden ayrılan 20 yaşındaki Burak Coşkun, gece içki içtikten sonra sulama kanalı kenarında yayaların kullandığı yol üzerine boya ile yazdığı ‘Seni sensiz yaşıyorum’ yazısı üzerine uzanıp başına tabancayl

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Coşkun'un, cep telefonunda 'Eyvah Sevgim' olarak kayıtlı olan Serpil adındaki ayrıldığı sevgilisine ölmeden önce, 'Bunlar sana son sms'lerim' diye yazdığı ortaya çıktı.

Olay, bugün saat 04.00 sıralarında Yurt Mahallesi Kuzey Kıyıboyu Caddesi'nde meydana geldi. Bakkal dükkanı işleten Burak Coşkun, işyerini kapattıktan sonra Yurt Mahallesi 74'üncü Sokak'taki evlerine gitti. Burada bir süre kalan Coşkun, annesi ve kardeşleri uyuduktan sonra bir birahaneye gitti. Bir süre içki içen Burak Coşkun, burada bir yıldır birlikte olduğu ancak anlaşamayıp ayrıldığı kendisinden 7 yaş büyük sevgilisi Serpil'le mesajlaştı.

Burak Coşkun, daha sonra birahaneden çıkıp, DSİ'ye ait sulama kanalı kenarındaki yaya yolu üzerinde bir süre oturdu. Coşkun, yol üzerinde daha önce siyah boya ile yazdığı anlaşılan 'Seni sensiz yaşıyorum' yazısının üstüne uzanıp, ayak ayak üstüne attıktan sonra başına tabancayla tek el ateş ederek, yaşamına son verdi.

Silah sesleri üzerine gelenler, Burak Coşkun'un cesediyle karşılaştı. Haber verilmesi üzerine gelen polis ekipleri, Coşkun'un ailesine ulaşıp, olanlarla ilgili bilgi verdi. Oğlunun cesedi ile karşılaşan anne Meryem Coşkun, sinir krizleri geçirdi. Gözyaşlarına boğulan anne Coşkun, “Feryatlarımla tüm Adana'yı ayağa kaldırdım, sen neden kalkmıyorsun Burak? Senin için birçok şeye katlandım. Kim seni bu hale getirdi? Seni bu hale getirenin yüzü gülmesin. Sen benim minicik yavrumdun, ne zaman büyüdün de kafana sıkmayı öğrendin” diye feryat etti. Coşkun'un iki ablası da, yakınları tarafından güçlükle sakinleştirildi.

Kasım ayında askere gitmeye hazırlanan Burak Coşkun'un, bir süre önce kendisinden 7 yaş büyük sevgilisi 'Serpil' adlı bir kızdan ayrıldığı belirtildi. Telefon kayıtlarında ölmeden önce 'Eyvah Sevgim' olarak kayıtlı olan Serpil'le mesajlaştığı belirlenen Coşkun'un, gönderdiği mesajlarda, 'Bunlar sana sms'lerim' yazdığı saptandı.
Ölen Burak Coşkun'un cesedi, olay yerinde yapılan inceleme ardından otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu Morgu'na götürüldü. Polis ekipleri, soruşturmayı sürdürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious