Yolcu treni otomobili biçti

Yolcu treni otomobili biçti.2635
  • Giriş : 05.07.2006 / 00:00:00

Mersin'de yolcu treninin, kapalı bariyerlerden geçmek isteyen bir otomobili biçmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi feci şekilde can verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgiye göre, kaza Yakaköy kontrollü hemzemin geçidinde meydana geldi. Müttalip Örgen'in kullandığı Kocayusuf nakliyat firmasına ait 01 UL 858 plakalı otomobil Yakaköy hemzemin geçidinde bariyerler kapalı iken karşıya geçmek istedi. Otomobil ise tren rayları üzerinde stop etti. Otomobil sürücüsü stop eden otomobili çalıştırmayı başaramayınca trenin geldiğini görüp otomobilin içindeki Murat Bağcı ve İlhami Bolat ile birlikte otomobilden atlayıp kaçtı. Otomobilin içinde bulunan Kocayusuf Nakliyat firmasının müdürü ise Kaplan Balcıgil ise otomobilden çıkamayarak Adana-Mersin seferini yapan Adem Karagöz ve Abidin Kaya yönetimindeki 61723 sefer sayılı yolcu treninin çarpması sonucu feci şekilde can verdi.

Bu sırada otomobil sürücüsü Muttalip Örgen görüntü almak isteyen gazetecilere tepki gösterdi. İrgen, Jandarma tarafından gözaltına alınırken, yetkililer kaza ile ilgili soruşturmanın sürdüğünü kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious