Yolcu yakınlarının bekleyişi sürüyor

  • Giriş : 10.04.2007 / 00:00:00

Yolcu uçağında yakını bulunanların Sabiha Gökçen Hava Limanı’nda bekleyişi sürüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Uçaktaki yakınları bulunanlarla telefonla görüşen yolcu yakınları, yolcularda herhangi bir panik oluşmadığını, durumlarının iyi olduğunu ve İstanbul’a gelecek olan yolcu uçağının henüz kalkmadığını belirttiler.

Kaçırılan uçakta bulunan Gurbet Göçer’in yakını olduğunu söyleyen Ercan Yasav, 10 dakika önce telefonla görüştüklerini ve yolcuların polislere ifade verdiğini belirtti. Kendisinin Samandıra’da oturduğunu ifade eden Yasav, "Yakınlarımı almak için Sabiha Gökçen Havalimanı’na geldim. Uçakta bulunan herkesin sağlık durumu iyi olduğunu öğrendim. Uçak her ihtimale karşı bomba uzman ekibi tarafından aranmış." dedi.

Kameraların yanında kaçırılan uçakta bulunan Nizamettin Şalcı ile konuşan yakınları, uçaktaki yolcuların hiçbir şekilde panik olmadığını, insanların uçaktan inene kadar kaçırıldıklarından haberdar olmadıklarını öğrendiğini bildirdi.

Kaçırılan uçakta eşi polis Zeki İnanlı ile konuştuğunu belirten ve eşini almak için 3 aylık bebeği ile havalimanına gelen Derya İnanlı, eşinin sağlık durumunun iyi olduğunu ve İstanbul’a gelecek uçağın henüz kalkmadığını anlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious