Yolun ortasına parkedilen araç ambulansı bekletti

Yolun ortasına parkedilen araç ambulansı bekletti.22484
  • Giriş : 04.05.2008 / 22:53:00

CHP'li vekile ait olduğu iddia edilen cip yolu trafiğe kapatınca ambulans uzun süre bekledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Homeros Vadisi'ni açtığı tören sırasında CHP'li milletvekiline ait olduğu iddia edilen cip yolu trafiğe kapattı. Bu sırada törende baygınlık geçiren bir kadını taşıyan ambulans uzun süre beklemek zorunda kaldı.

İzmir'in Bornova ilçesinde bulunan Homeros Vadisi'nin açılışı Baykal ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu tarafından yapıldı. Bu sırada tören alanında fenalık geçiren bir kadın, ambulansa alınarak hastaneye götürülmek istendi.

Bu sırada, CHP'li milletvekili Abdurrezzak Erten'i tören alanına getirdiği iddia edilen 35 AH 463 plakalı cip yolu tamamen trafiğe kapatmış olarak park edilince ambulans yolda kaldı. Siren çalarak araç sahibine ulaşmak isteyen vatandaşlar bunda başarılı olamayınca cipi kaldırarak yolu açmaya çalıştı. Bu sırada ambulansta fenalık geçiren kadın da cip sürücüsüne tepki gösterdi.

Çalışmalar sürerken cipin sürücüsü olay yerine gelerek aracını kaldırdı. Vatandaşlar da aracı yolun ortasına park eden cip sürücüsüne tepki gösterdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious