Yöneticiye kızan kapıcı intihar etti

Yöneticiye kızan kapıcı intihar etti.5966
  • Giriş : 02.05.2009 / 15:16:00

Aksaray'ın Taşpazar Mahallesi Mevlana Apartmanı'nda 8 yıldır kapıcı olarak çalışan Ali Kara, kendisini apartmanın toplantı salonuna kapatıp, iple asarak canına kıydı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Aksaray'ın Taşpazar Mahallesi Mevlana Apartmanı'nda 8 yıldır kapıcı olarak çalışan Ali Kara saat 19:30 sıralarında kendisini apartmanın toplantı salonuna kapatıp, iple asarak canına kıydı. Kapıcı Kara'nın odadan çıkmaması üzerine şüphelenen yakınları durumu polise bildirdiler, olay yerine gelen polis ekipleri Kara'nın cesedi ile karşılaştı. Kapıcının ölüm haberi yakınlarını ve apartman sakinlerini yasa boğdu. İntihar haberini duyup gelen Ali Kara'nın yakınlarının fenalık geçirmesi üzerine, sağlık ekipleri Kara'nın yakınlarına sakinleştirici iğne yaparak yatıştırdı.

Kapıcı Ali Kara'nın intihar etmesine apartman yöneticisi Ahmet Dinç'in neden olduğu iddiası ortalığı karıştırdı. İddiaya göre kapıcı Kara'nın yönetici Ahmet Dinç ile tartıştıktan sonra kendini astığı ve "Ölümümden yönetici Ahmet Dinç sorumludur " şeklinde not bıraktığı öne sürüldü. Olayın ardından apartman yöneticisi Ahmet Dinç'in polis tarafından göz altına alındığı ve sorgulanmak üzere karakola götürüldüğü bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*