Yönetim Kezman'ı uyardı

Yönetim Kezman'ı uyardı.15010
  • Giriş : 17.06.2008 / 09:39:00

Fenerbahçeli yöneticilerin Sırp oyuncunun menajerini İstanbul'a çağırdı ve bu sezon görmek istedikleri Kezman'ın özelliklerini sıraladığı öne sürüldü! Milliyet'teki haberde, sarı lacivertlilerin daha önce de bu yönde uyarıda bulunduğu kaydedildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın da kalmasını istediği Kezman’ın ideal düzeye ulaşabilmesi için sarı-lacivertliler adeta seferberlik ilan etti. Performansının daha da artması için daha önce uyarılan Sırp oyuncunun menajeri, ikinci kez İstanbul’a çağırıldı.

Maliyeti yüksek olduğu için müşteri bulamayan ve takımda kalmasına karar verilen Kezman’ın menajeriyle görüşen Fenerbahçeli yöneticiler, oyuncunun durumunu yeniden ele alıp, geleceği ve sarı-lacivertli kulüpteki performansı hakkında değerlendirme yaptılar.

‘İyi hazırlansın’

İki sezondur Fenerbahçe forması giyen Kezman’ın menajeriyle görüşen sarı-lacivertli yöneticiler, bu oyuncunun şu andaki durumunu öğrenmek ve gelecek sezona yönelik talimat vermek üzere masaya oturdular.

Fenerbahçe’nin sezon öncesi geniş kadrosunda yer alacak olan Kezman’a iyi hazırlanması için haber ileten Fenerbahçe Yönetimi’nin, bu futbolcunun kendini kanıtlaması ve aldığı yüksek miktarda paranın karşılığı takıma katkı yapması için gereken desteği verip, Sırp oyuncunun menajerleri ile bu konuda çözüm üretmek için görüşmeler yaptığı öğrenildi.

Kezman’ı temsil eden menajerin de bu konuda Fenerbahçeliler’e olumlu mesaj ilettiği ifade edildi.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious