Yönetim uyardı: Kendine gel Sabri

Yönetim uyardı: Kendine gel Sabri.10648
  • Giriş : 16.11.2008 / 12:34:00

Kayseri maçında yaşananlar bardağı taşırdı. Geçen yıl benzer nedenlerden kadro dışı bırakılıp sonra affedilen Sabri'nin ' Hareketlerine çeki düzen ver' denilerek son kez dikkati çekildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray'ın Kayserispor'la oynadığı Fortis Türkiye Kupası grup maçı sonrasında yaşananların sorumlusu olarak gösterilen Sabri'nin, dikkati çekildi. Geçtiğimiz yıl da buna benzer olayların içinde yer aldığı için kadro dışı bırakılan genç futbolcu yönetim tarafından son kez uyarıldı. Başkan Adnan Polat'ın Kayseri maçında yaşanan olaylara çok sinirlendiği, yönetim kurulu üyeleri arasında yapılan değerlendirmede, milli futbolcunun hareketlerine dikkat etmesi için uyarılması kararı alındığı öğrenildi. Son ihtarını alan Sabri'ye “Temsil ettiğin kulübün G.Saray olduğunu unutma. Hareketlerine dikkat et' denildiği belirtildi.

BU KEZ AF YOK

Sabri'ye bundan sonra müsabaka içinde ve sonrasında kimseyle tartışmaması söylendi, bu hareketlerine devam etmesi halinde Galatasaray formasını giyemeyeceği hatırlatıldı. Kayserispor karşılaşmasında rakip takım oyuncusu Ragıp'la yaşadığı gerginliğin hakem tarafından cezalandırılmaması ve mücadelenin temsilcisinin raporunda olayları 'itişme' olarak değerlendirmesi sonucu, Disiplin Kurulu'na sevki gerçekleşmeyen Sabri ceza almaktan kurtuldu. Ancak yöneticilerin Sabri'ye “Bundan sonra herkesin gözü üzerinde olacak. Sakin ol, futbolunu oynamaya bak. Hakemlerle tartışma. Verilen kararlara itiraz etme' diye telkinde bulunduğu ifade edildi.


Yeni Şafak

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*