Bu haber ortalığı karıştıracak

Bu haber ortalığı karıştıracak.64523
  • Giriş : 04.11.2007 / 02:32:00
  • Güncelleme : 23.09.2016 / 08:33:44

Youtube sadece görüntüleri izletmekle kalmıyor, saklı kalan gerçekleri de gün yüzüne çıkarıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


HABER AKTÜEL - Her gün milyonlarca kişinin ziyaretine ev sahipliği yapan sitede yayınlanan bir videodaki görüntülerin “rüşvet alan devlet memurunun” görüntüleri olduğu öne sürülüyor.

“alikaytanci80” rumuzlu Youtube üyesinin siteye gönderdiği görüntülerden Osmaniye Kadın Doğum Hastanesi personellerinden olduğu anlaşılan kişinin rüşvet alırken çekildiği iddia edilen görüntüleri bugünlerde Youtube’de bilgisayardan bilgisayara dolaşıyor.

Osmaniye’de skandala yol açan bu iddia ve görüntüler Osmaniye Web ve Haber Osmaniye gibi sitelerde de Osmaniyelilere izlettiriliyor.

Adı rüşvet iddialarına karışan memurun görüntülerde, Ali K. İsimli muhatabının işyerinden 200 YTL aldıktan kısa süre sonra “yemek davetini de geri çevirerek” ayrıldığı görülüyor.

“Allah büyük” derken paraları cebine indiren söz konusu rüşvet aldığı iddia edilen kişinin kim olduğu ve hangi görevde bulunduğu görüntüde geçen konuşmalardan anlaşılmıyor.

Youtube’de yayınlanan videonun altına yazılan yorumlar ise durumun ciddiyetini gözler önüne seriyor.

“aliağa88” isimli Youtube üyesi bir Osmaniyeli, görüntülerin altına iliştirdiği yorumda şöyle diyor: “Üç kuruşluk kalitesi vardı, o da ortaya çıktı. İnanın Youtube’de izlediğim en anlamlı video” Bir başka Youtube üyesi ise yorumunda; “Ben bu adamı iyi tanıyorum. Aşağılık birisiydi. Nefret ediyorum. Bunu yapanların ellerinden öpüyorum.” ifadelerini kullanıyor.

Yazılan yorumlara cevap vermeye çalışan “Osmniye” rumuzlu başka bir üye ise yorumların “Olup biteni bilmeden yazıldığını” düşünüyor.

Youtube’de ortaya çıkarılan ve “rüşvet görüntüleri” olduğu ileri sürülen bu videoya yazılan yorumlar Osmaniye’de tartışmaları daha da alevlendireceğe benziyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious