Yozgatlı Gaziantepspor'da

Yozgatlı Gaziantepspor'da.12891
  • Giriş : 10.06.2008 / 17:38:00

Geçen sezon Fenerbahçe'den Beşiktaş'a geçen Mehmet Yozgatlı, Gaziantepspor ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İmza töreninde konuşan Gaziantepspor Asbaşkanı Ömer Çelik, "Fenerbahçe'ye ardından, Beşiktaş'a hizmet etmiş ve kendini ispatlamış olan Mehmet Yozgatlı ile 2 yıllık sözleşme imzaladık. İnanıyorum ki, Mehmet Yozgatlı, Gaziantepspor'da en iyi sezonunu geçirecektir. Transferi camiamıza ve kendisine hayırlı olsun" dedi.

Gaziantepspor'la sözleşme yapan teknik direktör Nurullah Sağlam da şu anda bu hedefi söylemenin çok da gerçekçi olmadığını ifade etti. Sağlam, "Zaman içinde transferleri tamamladıktan sonra halkında, basının da inandığı gerçek hedefleri ortaya koyabiliriz" şeklinde konuştu.

Diyarbakırspor'dan alınan Hakan Bayraktar'ın transferi konusunda eleştirildiği yönünde Sağlam, "Hakan Bayraktar'ın transferi çok büyük risk değil. Bu futbolcu kendini ispatlamış, belli bir yerlere gelmiş. Biz ekip olabilme yolunda adım atmaya çalışıyoruz. Doğru taşları yerine oturtmaya çalışıyoruz. Aldığımız oyuncular, Mehmet, Cevahir, Erman, Murat gerçekten ekip olma özelliği olan, katkı sağlayacak olan oyuncular" dedi.

Mehmet Yozgatlı ise "Beni isteyen birçok kulüp vardı, ama ben Gaziantepspor'u tercih ederek buraya imza attım. Uçağa binerken bile inanın çok heyecanlaydım ve mutluydum. Bu yıl iyi bir takım kurulacak, ben de buraya katkı sağılayacağım. Başarıya aç olan bir takıma geldim, ben de zaten açım. İyi bir ortam kurup iyi bir başlangıç yapmak istiyorum. Eski takımlarımda bazı şanssızlıklar yaşadım. Başarıya doyum olmaz. Gaziantepspor hedefleri büyük olan bir takım" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious