‘Yüksekten düştü'

  • Giriş : 25.12.2006 / 00:00:00

TRABZON’ da 2 gün önce yüksekten düşerek yaralandığı gerekçesiyle hastaneye kaldırılanancak başına sert cisimle vurularak tecavüz edildiği belirlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olay geçen cumartesi günü meydana geldi. 15 yaşındaki S.Ç., saat 21.00 sıralarında yüksekten düşme sonucu yaralandığı gerekçesiyle Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirildi. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından, hayati tehlikesi bulunması nedeniyle KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi’ne sevkedilen S.Ç.’nin, fakültede yapılan kontrolünde şok edici sonuç ortaya çıktı. Genç kızın, kafasına sert bir cisimle vurulduğunu ve tecavüze uğradığını belirleyen doktorlar, durumu polise bildirdi. Polisin yaptığı araştırma sonucu, o gece S.C. ile aynı evde bulundukları anlaşılan M.K.C. (24), H.Y. (19), A.E.İ. (17) ve kız arkadaşı B.D. (17) gözaltına alındı.
Erdoğdu Mahallesi İmam Sokak’ta bulunan olayın meydana geldiği evin S.Ç.’nin sevgilisi olduğu iddia edilen H.Y.’ye ait olduğu belirlenirken, şuuru kapalı olduğu için ifadesi alınamayan S.Ç.’nin yoğun bakımda yaşam savaşının devam ettiği bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious