Yunan oyuncu G.Saray'la anlaştı

Yunan oyuncu G.Saray'la anlaştı.7497
  • Giriş : 20.01.2008 / 11:55:00

Menajeri aracılığıyla kendi sitesine bildiride bulunan Yunan oyuncu, "Galatasaray ile her konuda anlaşmış ve şimdi her iki kulübün bonservis konusunda uzlaşmaya varmasını beklemekteyim" ifadesini kullandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

GALATASARAY, bir süredir transferi için uğraştığı Yunanistan Milli Takımı’nın ön liberosu Angelos Basinas’ta mutlu sona çok yaklaştı. Dün ilk kez Yunan cephesinden gelen bir açıklama, tecrübeli oyuncunun sarı kırmızılı kulübe imza atmasının an meselesi olduğunu ortaya koydu. Transfer konusunda şu ana dek suskun kalmayı tercih eden milli futbolcu, dün kendi internet sitesinde menajeri Paul Koutsoliakos aracılığıyla bir bildiri yayımladı.

Cimbom vazgeçmedi

Menajer Koutsoliakos, son günlerde Yunan basınında Galatasaray’ın başka futbolcularla ilgilendiği için Basinas’tan vazgeçtiği ve oyuncusunun da Türkiye’ye gitmekte isteksiz olduğu iddialarının gerçeği yansıtmadığını belirterek, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Sorun bonserviste

"Basinas, Galatasaray’ın kendisini transfer etmek istediğini kulübü Real Mallorca’ya bildirmiştir. Oyuncu Galatasaray ile her konuda anlaşmış ve şimdi her iki kulübün bonservis konusunda uzlaşmaya varmasını beklemektedir. Mallorca ve G.Saray arasındaki görüşmeler 48 saattir devam ediyor. Kulüpler anlaşmaya vardığı taktirde gereken açıklamayı Basinas bizzat kendisi yapacaktır."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious