Yunanlı futbolcunun Şükür korkusu

  • Giriş : 21.03.2007 / 00:00:00

Türkiye’nin çok iyi oyuncuları var, özelikle son iki yılda, ancak buna rağmen eski oyuncularına güvendiğini görüyoruz, Hakan Şükür gibi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kendisi çok iyi bir skorer , Moldavya maçında gördüğümüz gibi 4 tane skoru oldu.

Charisteas sakatlığının düzeldiğini belirterek; "Türkiye ile oynayacağımız maça hazır olacağım. Ama ayağıma bakacak olursam hazır olduğumu düşünüyorum ve sanırım Cumartesi günkü maça yetişebileceğim. Moralimiz çok yüksek. Ön elemelerde 3 tane galibiyetimiz var, ve kuvvetli bir sahamız da var. Herkes biliyor ki Türkiye’ye ile son iki maçta olduğu gibi, özel bir maç oluyor. Maçı kazanmak için mücadele etmeye hazırız.. 25 Mart’taki milli bayramımızdan dolayı özel bir durum var bizim için ama biz maça Futbol açısından yaklaşıyoruz. Bu bir Futbol maçı ve bunu unutmamamız gerek. Maça ve sadece maça odaklanmamız gerek.

Türkiye’nin çok iyi oyuncuları var, özelikle son iki yılda, ancak buna rağmen eski oyuncularına güvendiğini görüyoruz, Hakan Şükür gibi. Kendisi çok iyi bir skorer , Moldavya maçında gördüğümüz gibi 4 tane skoru oldu. Tehlikeli bir oyuncu, benim için en tehlikeli oyuncu ve özellikle dikkat etmem gerek. Altıntop’u da tanıyorum, Alman kupasında rakip takımlarda oynamıştık. Çok güçlü ayakları var ve şutları da çok kuvvetli. Görüyorum ki genel olarak Türkiye’nin yetenekli ve yeni futbolcular yetiştirme geleneği var, şimdi olduğu gibi dikkat çeken futbolcuları var.

FANİS GEKAS’IN AÇIKLAMALARI

"Taraftarlarımız karşılaşmanın atletizm yönüne odaklanıp gereksiz faaliyetlerde bulunmasınlar. Öncelikle sadece bir atletizm, spor, bir Futbol karşılaşması olacağına inanmak istiyorum. Sadece atletizm yönünde duralım. İyi bir maç olmasını istiyorum. Türkiye’de Avrupa takımlarında oynayan birçok futbolcu var. Türk takımının iyi bir takım olduğunu biliyoruz. Maçın 25 Mart bayramından bir gün önce oynanması özel bir durum ama sadece maça odaklanmamız gerek. Dilerim ki taraftarlarımız da bu karşılaşmanın atletizm yönüne odaklanıp gereksiz faaliyetlerde bulunmasınlar"

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious