Yunanlı güreş ağası kına sponsoru oldu

Yunanlı güreş ağası kına sponsoru oldu.14542
  • Giriş : 04.07.2009 / 11:52:00

Yunanlı iş adamı Anestis Milonays, Kepez Belediyesinin düzenlediği sünnet şenliğinin kına gecesine sponsor oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

41. Geleneksel Kepez Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde güreş ağası seçilen ve belediyenin her yıl geleneksel olarak düzenlediği ''Kayısı ve Sünnet Şenliği''ne katılan Yunan iş adamı Anesti Milonays, sünnet şenliğinin kına gecesine sponsor oldu.

Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu yıl 41. düzenlenen ''Geleneksel Kepez Yağlı Güreşleri''ne Milonays'ın katıldığını ve güreş ağası seçildiğini hatırlattı.

Milonays'ın güreş ağası seçilmesinin ardından yaşanan polemiklerin Kepez ve Çanakkale'ye gösterilen ilgiyi arttırdığını ifade eden Mutan, ''Milonays, bu kez de geleneksel toplu sünnet şölenimizin kına gecesine sponsor oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz. Milonays, bizimle bütünleşme adımlarını hızla atıyor ve zannediyorum ki dün yapılan o ulusal boyuttaki polemiklerde karşı duruş sergileyenlerin ne kadar adsız noktaya doğru gittiklerini ispatlamaya çalışıyor'' dedi.

Yunan iş adamı Milonays ise Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan'ın daveti üzerine şölene katıldığını söyledi.

Yunan iş adamı Milonays'ın, şölenin ardından 648. Tarihi Kırkpınar Güreşleri'ni izlemek üzere Edirne'ye gideceği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*