Yunus timlerine fiyakalı Harley Davidson

Yunus timlerine fiyakalı Harley Davidson.15094
  • Giriş : 24.06.2009 / 16:32:00

Harley Davidson'ın Türkiye distribütörü Efsane Motor'un, Trafik Vakfı aracılığıyla Harley Davidson Polis modellerini İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne armağan ettiği bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Harley–Davidson Türkiye'den yapılan yazılı açıklamada, önümüzdeki dönemde trafikteki Harley–Davidson Polis motosikletlerinin artmasının planlandığı belirtildi.

Açıklamada, 100 yılı aşkın süredir sadece polis teşkilatları için özel olarak üretilen Harley-Davidson Polis motosikletlerinin, performans, caydırıcılık, sağlamlık ve imaj olarak hizmet verdikleri teşkilatlara önemli değer kazandırdığı kaydedildi.

Sivillere satışı yapılmayan, polis teşkilatlarının kullanım şekli ve ihtiyaçlarına göre tamamen özel tasarlanan söz konusu motosikletlerin, 1700 cc'lik motorları, güçlendirilmiş şasileri, yüksek manevra kabiliyetleri, bağımsız akıllı ABS sistemleri, ayarlanabilen havalı seleleri ve istenilen amaca göre motosiklet üzerine takılan ikaz lambasından radara, ilk yardım müdahale kitinden telsizine kadar aksesuarı ile gerek koruma ve eskort gerekse trafik ve otoban polisleri için önemli avantajlar sunduğu ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*